На Сумщині опинилися під загрозою закупівлі для «швидких»

Ряд конкурсних торгів, які оголошувало Управління охорони здоров'я Сумської ОДА у жовтні-листопаді були відмінені, або не відбулися. Усі медичні засоби та прилади планувалося закупити для Сумського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

10 листопада були відмінені торги на вироби медичного призначення для забезпечення швидкої медичної допомоги. Незважаючи на те, що в тендері взяло участь п'ять учасників, усі пропозиції були відхилені. Причиною стало те, що ціна найбільш вигідної конкурсної пропозиції перевищує суму, передбачену замовником на фінансування закупівлі.

Напередодні були відхилені схожі торги на закупівлю медичних виробів для швидкої. Тоді було відхилено пропозиції ТОВ «Био-Технологии», ПВКП «Валлента», ТОВ «Сарторіус», ПП «Медсервіс», ТОВ «Медичний системний інтегральний сервіс». Окрім інших причин, пропозиції цих учасників підлягають відхиленню на підставі Розпорядження Кабінету Міністрів України № 829-р від 11 вересня 2014 р. (запропоновані товари вироблені в Російської Федерації).

Публікацію створено в рамках проекту "Створення і впровадження державної системи контролю за коштами "Відкритий бюджет", який впроваджується "Бюро аналізу політики" за фінансової підтримки Європейської Комісії в Україні.

Експертна думка

ЗМІ про нас

Документи

Веб-дизайн