Молочні ріки вимили з бюджету Харківщини більше 200 тис. грн.

На Харківщині найнижча ціна за літр молока від переможця тендеру у 1,5 рази перевищила середньостатистичну ціну на цей продукт по Україні.

Відділ освіти Дергачівської райдержадміністрації Харківської області 18 березня 2014 року провів процедуру відкритих і двоступеневих торгів на закупівлю молока (2,5%-2,6% жирн., ультрапастерізоване, в упаковці Tetra Fino Aseptic, без ГМО та рослинних домішок). Обсяг закупівлі становив 49 тисяч літрів.

Переможцем став ФОП Теслюк Артем Сергійович, який запропонував найнижчу ціну за літр молока – всього 12,70 грн.

1111 moloko

Якщо взяти оперативну інформацію з сайту Мінагрополітики: цінова ситуація на продовольчому ринку, то ми отримаємо середньостатистичну ціну на молоко по території України. За даними Мінагрополітики, літр молока коштує 8,10 грн.

11111 moloko

Можна стверджувати, що Харківський регіон унікальний за цінотворенням і молоко продають за значно дорожчими цінами. Тоді як пояснити той факт, що у квітні місяці комунальний заклад охорони здоров'я Обласна дитяча клінічна лікарня №1 Харківської області також провів процедуру відкритих і двоступеневих торгів на закупівлю аналогічного молока, але акцептована ціна становила 7,59 грн./л.

111111 molokoЕксперти нашої організації стверджують, що Дергачівський бюджет щонайменше втратив 225,4 тис. грн. лише на оборудці із завищеними цінами на молоко. Ми вважаємо, що працівники Прокуратури мають дослідити дану тендерну закупівлю відділу освіти Дергачівської райдержадміністрації Харківської області, скасувати результати тендеру та притягти винних до відповідальності.

Експертна думка

ЗМІ про нас

Документи

Веб-дизайн