Медична галузь Сумської області закупила медпрепаратів на 107 тис. грн.

28 листопада на Сумщині були оприлюднені результати ряду торгів у сфері медицини/

Управління охорони здоров'я Сумської ОДА закупило витратні та комплектуючі матеріали для гемодіалізу. Процедура торгів була скорочена до 10 робочих днів у зв'язку з нагальною потребою – загрозою життю і здоров'ю хворих із хронічною нирковою недостатністю.

У торгах взяло участь лише два учасники: Спільне Україно-Німецьке ТОВ "ТТВ-ДОМ" (Одеса) та ТОВ "Ренарт" (Київ).

ТОВ "Ренарт" було оголошено переможцем, оскільки його цінова пропозиція виявилася дешевшою. Публікуємо назви і ціни препаратів, закуплених у рамках цього тендеру.

Цiни гемодiалiз

Цього ж дня стали відомі результати двох запитів цінових пропозицій, оголошених Конотопською центральною районною лікарнею ім. Академіка Михайла Давидова на закупівлю вакцин та лактонів.

В обох тендерах свої пропозиції надали лише два учасники: дніпропетровське ТОВ "БАДМ-Б" та ТОВ "Сумський центр здоров’я". Засновниками ТОВ "БАДМ-Б" є Ліорко Інвестментс Лімітед, зареєстроване в Нікосії (Кіпр), а засновником "Сумського центру здоров'я" є сини відомого сумського підприємця Ігоря Збукарєва – Антон та Андрій Збукарєви.

Переможцем закупівлі ланктонів стало ТОВ "Сумський центр здоров'я" з пропозицією на суму 27 тис. грн. Вакцини Конотопській центральній районній лікарні буде постачати ТОВ "БАДМ-Б" із пропозицією на суму 80 тис. грн.

Публікацію створено в рамках проекту "Створення і впровадження державної системи контролю за коштами "Відкритий бюджет", який впроваджується "Бюро аналізу політики" за фінансової підтримки Європейської Комісії в Україні.

Експертна думка

ЗМІ про нас

Документи

Веб-дизайн