Донецькі пожежники їздитимуть на дорогому бензині

Від якісної роботи пожежників залежать людські долі. Очевидно, що важливим ресурсом для вогнеборців є бензин, яким вони заправляють свої машини. Але це ж не причина, щоб наживатись на закупівлі палива за державний кошт.

На початку березня 1-й державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області провів конкурсні торги на закупівлю палива рідинного, олив мастильних (бензин А-92, А-95, ДП). Про це повідомляє «Вісник державних закупівель».

Переможцем тендеру стало Товариство з обмеженою відповідальністю «Діамант-Групп», яке запропонувало паливо за такими цінами: А-92 – 14,1 грн./літр, 14,5 грн./літр, ДП – 13 грн./літр.

бензин1

Державна інспекція України з контролю за цінами оприлюднила результати моніторингу цін на паливо станом на першу декаду березня 2014 року.

бензин3

бензин4

Також «Економічна Правда» оприлюднила статистичні данні по середніх роздрібних цінах на бензин і дизельне паливо в Україні, в тому числі і Донецькій області станом на 11 березня 2014 року.

бензин5

1-й державний пожежно-рятувальний загін ГУ ДСУ з надзвичайних ситуацій у Донецькій області оформив документи з переможцем тендеру на загальну суму 1,28 млн. грн.

бензин2

Вирахувавши різницю між ринковими цінами та ціною закупівлі, робимо висновок, що держава втратила щонайменше 167 тис. гривень. А комусь ці гроші «впали» у кишеню. І точно – не пожежникам.

Олександр Лазаренко,
експерт Бюро аналізу політики

 

 

Експертна думка

ЗМІ про нас

Документи

Веб-дизайн