Банківську академію стерегтимуть за 2 млн. грн.

ДВНЗ «Українська академія банківської справи Національного банку України» провела конкурсні торги на послуги пов'язані з безпекою. Переможцем тендеру на послуги охорони став ПП «Шериф Гарант» з пропозицією на суму 1,98 млн. грн. Про це повідомляє «Вісник державних закупівель».

Конкурсним комітетом були прийняті рішення щодо відхилення пропозицій конкурсних торгів ТОВ «Агентство безпеки «Легіон», ТОВ «Охоронно-детективна агенція «Альфа-С», ТОВ «СПЕЦІНФОРМ БЕЗПЕКА», ПП «ТЕРИТОРІЯ ОХОРОНИ» та ТОВ Спеціалізоване підприємство «Защита-92» відповідно до пункту 3 частини першої статті 29 Закону, у зв’язку з тим, що пропозиції не відповідають умовам документації конкурсних торгів.

Хоча під час конкурсних торгів ПП «Шериф Гарант» також надав рекомендаційний лист від Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості України, який не має реєстраційного номеру та дати, це підприємство все одно визнано переможцем тендеру.

Окрім того ПП «Шериф Гарант» не надало документів, які б підтверджували досвід виконання подібних робіт. Натомість такі документи були наявні у «Охоронного підприємства «Шериф», яке відповідно до інформації у вищевказаній довідці є холдингом.

Таким чином виникають запитання, чому пропозиції одних учасників торгів відхиляють, а на недоліки інших «закривають очі»?

Довідка: Компанія «Шериф Гарант» входить у холдинг охоронних підприємств «Шериф» Дмитра Стрижова, який був членом партії ВО «Батьківщина» і депутатом Дарницької райради у м. Києві (5 скликання).

Експертна думка

ЗМІ про нас

Документи

Веб-дизайн