"Кличко для Зеленського - реально небезпечний конкурент", - Бобиренко (Comments.ua)

19 травня 2021

Експерт ГО "Бюро аналізу політики" Віктор Бобиренко розповів "Коментарям", що сліди обшуків в Києві, враховуючи сьогоднішній, у будинку, де проживає мер, є наслідком двох причин.

"Перша - сліди ведуть до зустрічі Віталія Кличка із заступником держсекретаря США Вікторією Нуланд, яка 6 травня відвідувала Київ разом з главою Держдепу Ентоні Блінкеном. Ця зустріч явно не порадувала Офіс президента. Друга причина - чутки про плани Кличко балотуватися в президенти у 2024-у. Тому почалася атака,  - вважає експерт. - Бачимо спробу ОП, по-перше, налякати його. По-друге, збити його рейтинг".

За словами Віктора Бобиренка, хоча шанси на президентство Кличка здаються мінімальними, зате у нього доволі високий позитивний особистий рейтинг і маленький антирейтинг.

"Можна сміятися з його фраз, але для українця Кличко був і є успішним боксером, який прославив Україну на міжнародній арені. Та й як мер він, судячи з того, що виграв вибори вдруге поспіль, цілком влаштовує жителів столиці, - підкреслює експерт. - Так, поки він не входить в пул тузів боротьби за президентською крісло - Зеленський, Порошенко, Бойко, Тимошенко. Але виборець точно чекає на джокера".

Під джокером Віктор Бобиренко має на увазі того кандидата, який зможе "побити всі тузи, включаючи козирний, яким нині є Зеленський".

"Із допомогою правильних технологій Кличко цілком може вистрілити як кандидат. І якщо зараз при проектуванні другого туру Зеленський вибиває всіх нинішніх конкурентів, хто знає, що буде, якщо в другій турі зійдуться Кличко і Зеленський", - говорить експерт.

Виходячи з цього і слід розглядає нинішні атаки на Кличка і його оточення, впевнений Віктор Бобиренко.

"Для Зеленського саме Кличко - реально небезпечний конкурент. Тому бачимо спроби представити мери столиці як "забрудненої" в корупції людини. Думаю, Кличка і далі будуть намагатися дискредитувати через його оточення. До речі, це спільна біда і для Кличка, і для Зеленського. І того, й іншого дискредитує корумповане оточення", - зазначає аналітик.

Джерело: Comments.ua