Бобиренко про новий вектор розвитку президента (Фокус)

20 травня 2021

Експерт "Бюро аналізу політики" Віктор Бобиренко прокоментував виданню "Фокус" зміну політичного вектора президента Володимира Зеленського та розповів, якою може бути найближча інформаційна кампанія.

"Володимир Зеленський сподівався бігати між крапельками - Росією і Заходом, але в кінці 2020 року, коли стало очевидно, що ні в Мінську, ні в Парижі домовитися про мир не вдається, йому довелося вибирати, - говорить експерт. - Президент не просто вибрав прозахідний вектор розвитку, але зробив різкий крок вправо: в його промовах з'явилася націоналістична риторика. Спочатку він лише грав роль патріота, але незабаром став вживатися в неї".

"Нині Володимир Зеленський розігрує приблизно той самий формат, що свого часу Леонід Кучма. Він намагається зачепити залишки свого базового електорату і зайти на поле суперників, забираючи умовну монополію на патріотизм, - вважає Віктор Бобиренко. - Його найближча інформаційна кампанія будуватиметься на тому, що Україна не проти домовлятися з Росією, але Путін не хоче".

Детальніше: "Фокус"