Засідання Робочої групи: програма державної допомоги в Сумській області

15 липня відбулося засідання Робочої групи в рамках проекту «Угода про асоціацію між Україною та ЄС vs державна допомога», що реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках грантового компоненту проекту «Громадська синергія» під егідою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС.

У рамках засідання Робочої групи експерти обговорили програму державної допомоги в Сумській області. Зокрема відмітили ймовірність такої допомоги у комунальних закладах, що спеціалізуються на оздоровленні та відпочинку дітей.

Експерт проекту, Віктор Бобиренко, попередив про можливість потрапляння закладів оздоровлення під дію цього закону. На що депутат Сумської міської ради Володимир Чепік відмітив, що більшість закладів і організацій місцевого самоврядування не підпадають під програму державної допомоги.

Проект «Угода про асоціацію між Україною та ЄС vs державна допомога»  реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках грантового компоненту проекту «Громадська синергія» під егідою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС.

Матеріали, опубліковані на цій сторінці, є виключною відповідальністю ГО «Бюро аналізу політики» та необов’язково відображають точку зору Європейського Союзу або Міжнародного фонду «Відродження».

ЄСГСМФВ Платформа

Експертна думка

ЗМІ про нас

Документи

Веб-дизайн