Засідання Робочої групи: державна допомога - що і для кого?

19 серпня відбулося чергове засідання Робочої групи в рамках проекту «Угода про асоціацію між Україною та ЄС vs державна допомога», що реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках грантового компоненту проекту «Громадська синергія» під егідою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС.

У рамках засідання Робочої групи для зацікавлених осіб експерт проекту Віктор Бобиренко розповідав про те, що таке державна допомога, хто підпадає під цей вид діяльності.

Проект «Угода про асоціацію між Україною та ЄС vs державна допомога»  реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках грантового компоненту проекту «Громадська синергія» під егідою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС.

Матеріали, опубліковані на цій сторінці, є виключною відповідальністю ГО «Бюро аналізу політики» та необов’язково відображають точку зору Європейського Союзу або Міжнародного фонду «Відродження».

ЄСГСМФВПлатформа

Експертна думка

ЗМІ про нас

Документи

Веб-дизайн