Віктор Бобиренко доєднався до відкритого звернення громадськості до Президента України

Віктор Бобиренко доєднався до відкритого звернення громадськості до Президента України через запровадження владою на всій території України надзвичайного стану для боротьби з пандемією вірусу COVID-19. У відкритому зверненні від 21 березня 2020 року громадськість застерігає владу від використання надзвичайного стану у політичних цілях, зокрема для капітулянтських поступок перед Росією та для переслідування опозиції, оскільки такі дії влади неминуче спричинять масштабний протестний вибух. У зв’язку з цим, громадськість вимагала від президента Зеленського:

1) Зобов’язати Леоніда Кучму та Андрія Єрмака відкликати свої підписи під протоколом засідання Тристоронньої контактної групи, що відбулося у Мінську 11 березня 2020 року.

2) Заборонити українській делегації остаточно підписувати 25 березня 2020 року “Рішення Тристоронньої контактної групи про заснування Консультативної ради (робочої групи)”.

3) Негайно припинити будь-які переговори щодо створення так званої “Консультативної ради”, як такі що суперечать Конституції, законам та національним інтересам України.

 

Експертна думка

Документи

Веб-дизайн