У Сумській області відбулися круглі столи, присвячені бюджетам

Експерти Бюро аналізу політики разом з активістами локальних громад та представниками влади стали учасниками 14 круглих столів у 7 районних центрах Сумської області. Заходи проходили з початку 2017 року. Усі вони відбулися в рамках проекту "Прозоре бюджетування в семи громадах Сумської області", який реалізовує ГО "Бюро аналізу політики" за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. 

Круглі столи пройшли у Сумах, Шостці, Глухові, Конотопі, Ромнах, Лебедині та Охтирці. Експертами розроблялися пропозиції до бюджетів, а також ідеї як підвищити ефективність управління бюджетом - усе це і обговорювалося на круглих столах. Також ці заходи мали на меті інформування громадян про поточний стан справ у бюджетній політиці.

19576646 838695196294694 2070821025 o

На переважній більшості круглих столів були присутніми вихідці з громадського сектору міст та представники місцевої влади. Громадськість ділилась власними спостереженнями щодо доцільності використання бюджету та мали нагоду отримати зворотній зв’язок. Роль експертної групи та місцевих активістів у тому, щоб надалі діяти як лобістська команда та взяти на контроль певні підняті питання, як на місцевому рівні, так і на обласному. 

Під час проекту експертами також було написано понад 50 статей, опублікованих на нашому сайті, які увійшли до двох виданих аналітичних записок.

Експертна думка

ЗМІ про нас

Документи

Веб-дизайн