У Сумах відбувся обласний форум громадянського суспільства

21 грудня у Конгрес-центрі Сумського державного університету відбувся Обласний форум громадянського суспільства "Співпраця місцевої влади та громадськості: реальні можливості та механізми їх використання". Модератором заходу виступив екперт ГО "Бюро аналізу політики" Віктор Бобиренко.

До участі у форумі долучилися представники інститутів громадянського суспільства, консультативно-дорадчих органів при обласній та районній державних адмністраціях, органах місцевого самоврядування та обласні ЗМІ.

Учасники форуму працювали над питаннями існуючих механізмів взаємодії влади та громадскості, а зокрема обговорювали їх дієвість, доступність, прозорість, проблематику та шляхи вирішення проблемних аспектів. Панельна дискусія відбувалася за сесіями "Загальні принципи співпраці влади та громадськості. Адквокація як метод просування громадських інтересів", "Залучення громадських організацій до реалізації соціальної поілітики", проектна діяльінсть інститутів громадянського суспільства: шлях для розвитку чи можливість длоя існування?", "Здійснення комунікацій між інститутами громадянського суспільства: можливості, успіхи та виклики".

Обласний форум громадянського суспільства відбувся завдаяки ініціативі громадскості, а також підтримці та організації Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадскістю та управління молоді та спорту Сумьскої обласної державної адміністрації.

Експертна думка

ЗМІ про нас

Документи

Веб-дизайн