У Сумах представникам громад нагадали про цивільний захист

19 - 20 вересня у Сумах відбувся тренінг «Пожежа, Безпека, Форс-мажор: як громада може сама себе захистити». Захід пройшов в рамках проекту «Відкриті бюджети 5 громад Сумської області» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Загалом до участі у тренінгу долучилися 20 осіб, серед яких більшість – представники органів місцевого самоврядування ОТГ.

Захід складався з двох етапів. Спочатку учасникам розповіли про те, як краще облаштувати життя в громаді на прикладі досвіду закордонних колег. Особливо активістів зацікавило питання використання сучасних технологій задля покращення заходів безпеки в громаді, зокрема застосування новітніх засобів зв’язку для сповіщення населення. Наступним етапом було передбачене виконання практичних завдань.

За словами Олега Воронова, старшого майстра виробничого навчання Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Сумської області, проведення тренінгу сприяло тому, що представники громад зрозуміли –  питання цивільного захисту залишається найважливішим.

Експертна думка

ЗМІ про нас

Документи

Веб-дизайн