У Новослобідській ОТГ розпочалися громадські консультації

24 квітня у Новослобідській ОТГ Путивльського району розпочалися громадські консультації з розроблення Стратегії розвитку Новослобідської об'єднаної територіальної громади. Консультації проходять в рамках проекту «Підтримка реформи місцевого самоврядування – впровадження партисипативної моделі стратегічного планування в громадах Північної, Центральної та Західної України».

У рамках зустрічей представники громади разом з експертом та працівниками апарату сільської ради обговорили зауваження та пропозиції до Стратергії розвитку Новослобідської ОТГ.

Основним проблемним питанням для мешканців Новослобідської ОТГ було визнано стан медицини в громаді, а саме проблеми з наданням первинної медичної допомоги. Справа в тому, що у громаді багато населених пунктів, у яких більшість населення похилого віку. Тому є проблемою організація виїзних консультацій та обстежень медиками жителів віддалених населених пунктів. Окреме питання - функціонування фельдшерсько-акушерських пунктів. Тож до цього проблемного питання надійшла пропозиція про налагодження відвідування медичних закладів та обслуговування у них.

imgonline-com-ua-Compressed-m96PWqtl9jRZPz

Щодо освітньої галузі - громада налаштована на відкриття опорної школи в Новослобідській ОТГ з розгалудженою системою філій. Також буде налагоджено транспортування дітей до опорної школи.

Обговорювалась можливість будівництва в громаді якісного футбольного міні-поля з штучним покриттям.

imgonline-com-ua-Compressed-J30Rhaut47hVIDrw

Консультації проходять в рамках проекту «Підтримка реформи місцевого самоврядування – впровадження партисипативної моделі стратегічного планування в громадах Північної, Центральної та Західної України», що співфінансується в рамках співпраці у сфері розвитку "Польська допомога" Міністерства закордонних справ Республіки Польщі. Проект реалізується Фондом Розвитку Місцевої Демократії (Польща) і ГО “Європейський діалог” (Львів) за участі регіональних партнерів в Україні. 

Експертна думка

ЗМІ про нас

Документи

Веб-дизайн