У Грунській ОТГ розпочалися громадські консультації

03 травня у Грунській ОТГ Охтирського району розпочалися громадські консультації з розроблення Стратегії розвитку Грунської сільської об'єднаної територіальної громади. Консультації проходять в рамках проекту «Підтримка реформи місцевого самоврядування – впровадження партисипативної моделі стратегічного планування в громадах Північної, Центральної та Західної України».

У рамках зустрічей представники громади разом з експертом та працівниками апарату сільської ради обговорили зауваження та пропозиції до Стратергії розвитку Грунської сільської ОТГ.

У Грунській ОТГ визнали, що громада слабоспроможна, тому ключовими проблемами є неплатежі бюджетникам.

imgonline-com-ua-Compressed-4txrpS97ZNEG copy

Консультації проходять в рамках проекту «Підтримка реформи місцевого самоврядування – впровадження партисипативної моделі стратегічного планування в громадах Північної, Центральної та Західної України», що співфінансується в рамках співпраці у сфері розвитку "Польська допомога" Міністерства закордонних справ Республіки Польщі. Проект реалізується Фондом Розвитку Місцевої Демократії (Польща) і ГО “Європейський діалог” (Львів) за участі регіональних партнерів в Україні.

Експертна думка

ЗМІ про нас

Документи

Веб-дизайн