У Білопільській ОТГ продовжились громадські консультації

04 червня у Білопільській міській ОТГ продовжилися громадські консультації з розроблення Стратегії розвитку Білопільської міської об'єднаної територіальної громади. Консультації проходять в рамках проекту «Підтримка реформи місцевого самоврядування – впровадження партисипативної моделі стратегічного планування в громадах Північної, Центральної та Західної України».

Під час консультацій мешканці об'єднаної територіальної громади, представники місцевої влади та громадські активісти на чолі з експертом продовжили обговорювати пропозиції та зауваження до Стратергії розвитку Білопільської міської ОТГ.

photo 2019-07-05 15-07-42

Одним із актуальних питань є перспективна освіта у громаді, а саме розвиток шкіл і дитячих садочків, створення опорної базової школи, організація зручного транспортування дітей із віддалених сіл до міста. Важливим напрямком мешканці ОТГ вважаютьі розвиток спорту. Для цього пропонують реконструювати старі спортивні заклади та створювати нові.

Одним із слушних зауважень була пропозиція по формуванню партисипаторного бюджету.

photo 2019-07-05 15-07-32

Консультації проходять в рамках проекту «Підтримка реформи місцевого самоврядування – впровадження партисипативної моделі стратегічного планування в громадах Північної, Центральної та Західної України», що співфінансується в рамках співпраці у сфері розвитку "Польська допомога" Міністерства закордонних справ Республіки Польщі. Проект реалізується Фондом Розвитку Місцевої Демократії (Польща) і ГО “Європейський діалог” (Львів) за участі регіональних партнерів в Україні. 

Експертна думка

ЗМІ про нас

Документи

Веб-дизайн