Тренінг «Діяльність ОТГ по організації безпеки життєдіяльності громадян» для громадян міст Суми та Ромни, Недригайлівської, Хотінської та Боромлянської ОТГ

ГО «Бюро аналізу політики» у рамках проекту «Відкриті бюджети 5 громад Сумської області» оголошує конкурс на участь в тренінгу «Діяльність ОТГ по організації безпеки життєдіяльності громадян» для активних громадян міст Суми та Ромни, а також мешканців  Недригайлівської ОТГ, Боромлянської ОТГ та Хотінської ОТГ. 

Тренінг відбудеться 20-21 вересня 2017 року в місті Суми

Заявки на участь  приймаються до 17 вересня 2017 року включно. Учасники які будуть відібрані до участі отримають відповідного листа на електронну адресу не пізніше 18 вересня 2017 року.

Проживання та харчування учасників забезпечується організаторами, витрати на проїзд відшкодовуються за наявності квитка. Для участі необхідно заповнити анкету.

 

Контактна особа: Ольшанський Мирослав 0996414421  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Проект «Відкриті бюджети 5 громад Сумської області» реалізовується за підтримки Інституту економічних досліджень та політичних консультацій та «Європейської правди» в рамках проекту «Просування реформ в регіони», який фінансується Європейським Союзом.

Логотипы

Експертна думка

ЗМІ про нас

Документи

Веб-дизайн