Матеріал з інформаційного порталу "Sumy Today"
Проєкт рішення міської ради пропонує депутатам затвердити наступний кількісний і персональний склад постійних комісій:
№ п/п | Назва постійної комісії Сумської міської ради VІІІ скликання | Кількісний склад, депутатів |
1. | Постійна комісія з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, розвитку підприємництва, торгівлі та послуг, регуляторної політики | 9 |
2. | Постійна комісія з питань законності, взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та протидії корупції, місцевого самоврядування, регламенту, депутатської діяльності та етики, з питань майна комунальної власності та приватизації | 7 |
3. | Постійна комісія з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин, природокористування та екології | 9 |
4. | Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, енергозбереження, транспорту та зв’язку | 9 |
5. | Постійна комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, науки, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту | 8 |
Персональний склад та голови постійних комісій Сумської міської ради VІІІ скликання
1. Постійна комісія з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, розвитку підприємництва, торгівлі та послуг, регуляторної політики
№п/п | ПІП, посада члена постійної комісії |
1 | Шилов Володимир Олександрович – голова постійної комісії |
2 | Перепека Ігор Олександрович – заступник |
3 | Дяденко Ірина Олегівна – секретар |
Члени постійної комісії: | |
4 | Акпєров Вадим Вагіфович |
5 | Жиленко Віталій Миколайович |
6 | Гробова Вікторія Павлівна |
7 | Кальченко Ігор Володимирович |
8 | Липова Світлана Андріївна |
9 | Чепік Володимир Ігоревич |
2. Постійна комісія з питань законності, взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та протидії корупції, місцевого самоврядування, регламенту, депутатської діяльності та етики, з питань майна комунальної власності та приватизації
№ п/п | ПІП, посада члена постійної комісії |
1 | Зименко Олександр Вікторович – голова постійної комісії |
2 | Жиленко Юрій Миколайович – заступник |
3 | Кобзар Артем Миколайович – секретар |
Члени постійної комісії: | |
4 | Корольов Олександр Олегович |
5 | Косяненко Євген Євгенович |
6 | Кубрак Оксана Миколаївна |
7 | Рєзнік Олег Миколайович |
3. Постійна комісія з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин, природокористування та екології
№ п/п | ПІП, посада члена постійної комісії |
1 | Дмитренко Сергій Миколайович – голова постійної комісії |
2 | Соколов Олександр Олегович – заступник |
3 | Джарішнелов Олександр Вікторович – секретар |
Члени постійної комісії: | |
4 | Галаєв Расул Магомед-Шарипович |
5 | Дяговець Олена Володимирівна |
6 | Зюзь Євген Олександрович |
7 | Куц Владислав Віталійович |
8 | Левченко Олег Олександрович |
9 | Хандурін Дмитро Вікторович |
4. Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, енергозбереження, транспорту та зв’язку
№ п/п | ПІП, посада члена постійної комісії |
1 | Тихенко Костянтин Павлович – голова постійної комісії |
2 | Лазарев Єфрем Олександрович – заступник |
3 | Сагач Анатолій Григорович – секретар |
Члени постійної комісії: | |
4 | Босенко Інна Миколаївна |
5 | Васюнін Дмитро Геннадійович |
6 | Вегера Олександр Олексійович |
7 | Гризодуб Геннадій Павлович |
8 | Губська Ірина Олексіївна |
9 | Кисіль Олександр Андрійович |
5. Постійна комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, науки, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту
№ п/п | ПІП, посада члена постійної комісії |
1 | Домінас Валентина Михайлівна – голова постійної комісії |
2 | Зеленський Максим Олександрович – заступник |
3 | Баранов Андрій Володимирович – секретар |
Члени постійної комісії: | |
4 | Галаєв Рустам Магомед-Шаріпович |
5 | Купрейчик Ірина Валеріївна |
6 | Лантушенко Дмитро Сергійович |
7 | Нагорна Марина Юріївна |
8 | Перепека Юрій Олександрович |