Хто балотується до Сумської міськради від партії "Соціалістів": перша десятка

20 жовтня 2020
Хто балотується до Сумської міськради від партії "Соціалістів": перша десятка

Суспільне продовжує розповідати про кандидатів у депутати до Сумської міської ради від різних політсил на місцевих виборах 25 жовтня. У цьому матеріалі - інформація про перших десять кандидатів у списку партії "Соціалісти".

Матеріал з інформаційного порталу "Sumy Today"

Перший у списку партії - Володимир Лаврик, юрист, полковник Збройних Сил України, очолює з'єднання територіальної оборони Сумщини ім. Б.Хмельницького, раніше працював заступником голови Сумської міської ради, завідувачем кафедри "Правове забезпечення агропромислового комплексу" Сумського національного аграрного університету, викладачем Сумської філії Харківського університету внутрішніх справ, у 2005–2006 роках був начальником Сумського обласного управління юстиції, з 2006 по 2008 рік – президентом Сумського обласного благодійного фонду "Християнська ініціатива", з 2008 по 2010 рік – генеральним директором ТОВ "Техкомресурси". З 2016 року очолює Сумську обласну організацію політичної патрії "Соціалісти".

Був помічником у народних депутатів Віктора Ющенка ("Наша Україна"), Євгена Лапіна ("Партія Регіонів") та Володимира Стретовича ("Наша Україна-Народна самооборона").

На початку 90-х років був депутатом Сумської обласної ради. Також був депутатом Сумської міськради, обирався 2002 року від партії "Християнсько-народний союз".

Також на минулих виборах балотувався:

  • 1998-го року до Верховної Ради від виборчого блоку "Вперед, Україно!",
  • 2002-го року від блоку "Наша Україна",
  • 2006-го року до Сумської міської ради від "Християнсько-демократичного союзу",
  • 2010-го року до Сумської міської ради від "Християнсько-демократичного союзу",
  • 2015-го року до Сумської міської ради від "Радикальної партії Олега Ляшка".

На цих виборах обраний не був. Володимир Лаврик опублікував свою декларацію за 2019 рік.

Другий у списку - Владислав Павлик, в.о. директора ДП "Підприємство ДКВС України (№116)", основним видом діяльності якого є лісопильне та стругальне виробництво. Раніше він працював заступником начальника виправної колонії №116.

У 2020 році захистив дисертацію і здобув науковий ступінь кандидата економічних наук.

Щодо нього в Ковпаківському районному суді http://reyestr.court.gov.ua/Review/75911182" style="box-sizing: border-box; color: rgb(243, 146, 0); text-decoration: none; background-color: transparent;">триває слухання кримінального провадження за ст. 286 КК України "Порушення правил безпеки дорожнього руху". В аварії, щодо якої порушено кримінальну справу, https://www.youtube.com/watch?v=mK3mis1kmAk&feature=emb_logo" style="box-sizing: border-box; color: rgb(243, 146, 0); text-decoration: none; background-color: transparent;">постраждала 16-річна дівчина. У ході слухання справи суд звільнив Павлика з-під варти та присудив повернути гроші, внесені у якості застави.

Владислав Павлик опублікував декларацію за 2019 рік.

Третій у списку - Володимир Павлик, підприємець. На його ім'я зареєстроване ФОП, основним видом діяльності якого є будування суден і плавучих конструкцій. Він також є керівником ПП "Торговий дім Газпроменерго", Українського промислового концерну "Газпром", ТОВ "Агенція пасажирських перевезень", ТОВ СЗСМ "Сільмаш", ТОВ "Сумиторгпродукт", ТОВ "Сумипродтовари". Володимир Павлик заповнив декларацію за 2019 рік.

З 1994 по 1998 р. – депутат Сумської обласної ради, голова комісії з питань планування бюджету, фінансів, банківської діяльності, риночних реформ і управління комунальною власністю Сумської обласної ради.

На виборах 1998-го року балотувався до Верховної ради України від виборчого блоку "Вперед, Україно!", але обраний не був. Він - батько Владислава Павлика, який балотується під №2.

Альона Шпетна - четверта у списку. Вона військовослужюовець, працює відповідальним виконавцем у Сумському міському військовому комісаріаті. Заповнювала декларацію за 2019 рік.

П'ятий у списку - Михайло Притика, військовий комісар Сумського міського військового комісаріату. Раніше працював заступником військового комісара в Сумському районному комісаріаті. Оприлюднив свою декларацію за 2019 рік.

Шостий - Роман Рябоконь, приватний підприємець. На його ім'я зареєстрований ФОП, основним видом діяльності якого є лісопильне та стругальне виробництво. Раніше він працював начальником відділу розвитку комунального господарства управління розвитку ЖКГ Департаменту інфраструктури міста Сумської міської ради. Його декларація за 2019 рік - за посиланням.

Його дружина, Наталія Рябоконь, балотується до Сумської міськради від цієї ж партії під №20.

Під №7 - Іван Леонов, приватний підприємець. На його ім'я зареєстрований ФОП, основним видом діяльності якого є надання індивідуальних послуг за класифікацією 96.09 КВЕД. Він заповнив декларацію за 2019 рік.

Восьма у списку - Анна Ворушева, приватна підприємиця. При реєстрації вказано, що на її ім'я зареєстровано ФОП "Ворушева Анна Петрівна", але такого ФОП немає у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Анна Ворушева має середню освіту. Вона заповнила декларацію за 2019 рік, але не вказала ні своїх родичів, ні свою власність, ні свої доходи.

Дев'ятий - Антон Курасов, головний спеціаліст-юрисконсульт у Департаменті фінансів, економіки та інвестицій Сумської міської ради. Його декларація - тут.

Десятий у списку партії - Євген Яковенко, юрисконсульт у ДНЗ "Сумське вище професійне училище будівництва та автотранспорту". Раніше він працював помічником судді у Ковпаківському районному суді Сум. Він заповнив декларацію за 2019 рік.

У першій десятці також були Наталія Тарабан та Ірина Грязнова, але у штабі партії повідомили, що ці кандидати вибули з реєстрації. Проте, на сайті ЦВК і на Сайті Сумської міськради протоколи про скасування реєстрації цих кандидатів не опубліковані.