Очільниця сумського фіндепартаменту хоче прикормити свій депутатський округ

Бюро аналізу політики стало відомо, що на сесію Сумської міськради (29 квітня) виносилося питання про зміни до бюджету.

У тому числі планувалося виділити 400 тис. грн. на реконструкцію вуличного освітлення по вул. Поліській.

11194864 652477854853788 1119986492 o

На фото бачимо, що вулиця Поліська – миловидний котеджний район, де живуть не бідні люди. Більше того, так співпало, що ця вулиця входить до округу депутата Сумської міської ради-начальника департаменту фінансів, економіки та бюджетних відносин СМР Світлани Липової.

Мабуть, також випадково співпало, що у поточному році на округ Світлани Липової вже й так виділено 4 мільйона з бюджету міста.

Ми потурбувалися, щоб сумська громада міста та депутати міськради дізналися про цей «збіг обставин». У результаті питання про виділення додаткових 400 тисяч було відкладено. Сподіваємося, що громада і далі триматиме на контролі питання справедливості розподілу міського бюджету.

Публікацію створено в рамках проекту «Створення і впровадження державної системи контролю за коштами «Відкритий бюджет», який впроваджується «Бюро аналізу політики» за фінансової підтримки Європейської Комісії в Україні.

Цю публікацію було створено за підтримки Європейського Союзу. За зміст публікації повну відповідальність несе "Бюро аналізу політики". Зміст публікації не є відображенням офіційної позиції Європейського Союзу.

Експертна думка

ЗМІ про нас

Документи

Веб-дизайн