Консультування громад у Липоводолинській ОТГ

26 квітня у Липоводолинській селищній ОТГ розпочалися громадські консультації з розроблення Стратегії розвитку Липоводолинської селищної об'єднаної територіальної громади. Консультації проходять в рамках проекту «Підтримка реформи місцевого самоврядування – впровадження партисипативної моделі стратегічного планування в громадах Північної, Центральної та Західної України».

У рамках консультацій жителі громади, місцева влада та інші зацікавлені громадяни разом з експертом обговорили пропозиції та зауваження до Стратегії розвитку Липоводолинської селищної об'єднаної територіальної громади.

Актуальним для загального обговорення стало питання стану освіти на території громади.

IMG 20190426 152603 HDR

Консультації проходять в рамках проекту «Підтримка реформи місцевого самоврядування – впровадження партисипативної моделі стратегічного планування в громадах Північної, Центральної та Західної України», що співфінансується в рамках співпраці у сфері розвитку "Польська допомога" Міністерства закордонних справ Республіки Польщі. Проект реалізується Фондом Розвитку Місцевої Демократії (Польща) і ГО “Європейський діалог” (Львів) за участі регіональних партнерів в Україні. 

Експертна думка

ЗМІ про нас

Документи

Веб-дизайн