Громадські консультації у Липоводолинській ОТГ

05 червня у Липоводолинській селищній ОТГ продовжилися громадські консультації з розроблення Стратегії розвитку Липоводолинської селищної об'єднаної територіальної громади. Консультації проходять в рамках проекту «Підтримка реформи місцевого самоврядування – впровадження партисипативної моделі стратегічного планування в громадах Північної, Центральної та Західної України».

У рамках подальших консультацій жителі громади, місцева влада та інші зацікавлені громадяни разом з експертом продовжили обговорювати пропозиції та зауваження до Стратегії розвитку Липоводолинської селищної об'єднаної територіальної громади.

Актуальним для загального обговорення стало питання стану освіти на території громади.

62165730 2790504224354012 3095760109960167424 n

Консультації проходять в рамках проекту «Підтримка реформи місцевого самоврядування – впровадження партисипативної моделі стратегічного планування в громадах Північної, Центральної та Західної України», що співфінансується в рамках співпраці у сфері розвитку "Польська допомога" Міністерства закордонних справ Республіки Польщі. Проект реалізується Фондом Розвитку Місцевої Демократії (Польща) і ГО “Європейський діалог” (Львів) за участі регіональних партнерів в Україні. 

Експертна думка

ЗМІ про нас

Документи

Веб-дизайн