Громадські консультації у Білопільській ОТГ

25 квітня у Білопільській міській ОТГ розпочалися громадські консультації з розроблення Стратегії розвитку Білопільської міської об'єднаної територіальної громади. Консультації проходять в рамках проекту «Підтримка реформи місцевого самоврядування – впровадження партисипативної моделі стратегічного планування в громадах Північної, Центральної та Західної України».

Під час консультацій мешканці об'єднаної територіальної громади, представники місцевої влади та громадські активісти на чолі з експертом обговорили пропозиції та зауваження до Стратергії розвитку Білопільської міської ОТГ.

Одним із актуальних питань стала перспективна освіта у громаді, а саме розвиток шкіл і дитячих садочків, створення опорної базової школи, організація зручного транспортування дітей із віддалених сіл до міста. Важливим напрямком мешканці ОТГ вважаютьі розвиток спорту. Для цього пропонують реконструювати старі спортивні заклади та створювати нові.

imgonline-com-ua-Compressed-TLFxJNGG7Jm3ej

Одним із слушних зауважень була пропозиція по формуванню партисипаторного бюджету.

imgonline-com-ua-Compressed-UE6Jg8mwCZ
Консультації проходять в рамках проекту «Підтримка реформи місцевого самоврядування – впровадження партисипативної моделі стратегічного планування в громадах Північної, Центральної та Західної України», що співфінансується в рамках співпраці у сфері розвитку "Польська допомога" Міністерства закордонних справ Республіки Польщі. Проект реалізується Фондом Розвитку Місцевої Демократії (Польща) і ГО “Європейський діалог” (Львів) за участі регіональних партнерів в Україні. 

Експертна думка

ЗМІ про нас

Документи

Веб-дизайн