ГО "Бюро аналізу політики" та Інституту економічних досліджень та політичних консультацій анонсує проект «Відкриті бюджети 5 громад Сумської області»

ГО «Бюро аналізу політики» за підтримки Інституту економічних досліджень та політичних консультацій та Європейської правди в рамках проекту «Просування реформ в регіони», який фінансується Європейським Союзом розпочинає реалізацію проекту «Відкриті бюджети 5 громад Сумської області».

Мета проекту - покращити рівень співпраці громадськості, ЗМІ та органів місцевого самоврядування, підвищити спроможність Інститут громадянського суспільства впливати на процеси прийняття рішень у 5 громадах Сумської області. В ході проекту планується підготувати не менше 60 місцевих експертів-активістів та розробити й лобіювати разом з ними пропозиції по використанню у 2018 році видаткової частин бюджетів громад.


Географія реалізації проекту: м. Суми, м. Ромни та три новостворені об’єднані територіальні громади: Недригайлівська ОТГ Недригайлівського району, Боромлянська ОТГ Тростянецького району та Хотінська ОТГ Сумського району.


Ми запрошуємо  до навчальних тренінгів учасників з 5 громад області, під час яких вони навчаться основним компонентам командотворення та роботи в команді, отримають навички з аналізу бюджету та зрозуміють як впливати на місцеву політику,  отримають знання з проектонаписання та стратегічного планування, та отримають базові знання власних можливостей в Угоді про Асоціацію з ЄС. Учасники будуть відібрані шляхом анкетування, що надасть змогу залучити більш широке коло осіб.


Основним результатом проекту стане створення в 5 громадах мережі громадських експертів, здатних проводити аналіз бюджетів та впливати на місцеву бюджетну політику. Крім того буде створено традицію консультацій в системі влада-громада стосовно напрацювання і виконання бюджетів, представники ЗМІ стануть професійнішими в питаннях бюджетів та частіше інформуватимуть громади про бюджетні питання.

Проект «Відкриті бюджети 5 громад Сумської області» реалізовується за підтримки Інституту економічних досліджень та політичних консультацій та «Європейської правди» в рамках проекту «Просування реформ в регіони», який фінансується Європейським Союзом.

 Логотипы

Експертна думка

ЗМІ про нас

Документи

Веб-дизайн