АНОНС: у Сумах відбудеться семінар «Антикорупційні Інструменти: Як контролювати чиновників на місцевому рівні?»

«Центр політичних студій та аналітики» та ГО “Бюро аналізу політики» запрошують до участі у семінарі «Антикорупційні Інструменти: Як контролювати чиновників на місцевому рівні?», який відбудеться 26-27 травня 2016р у м. Суми.

Семінар буде корисним і цікавим для активістів місцевих громадських організацій, журналістів, представників органів місцевого самоврядування та державної влади. Під час семінару учасники ознайомляться з видами корупції, отримають практичний досвід використання законодавчих механізмів для виявлення корупції та навчаться знаходити корупційні ризики на місцевому рівні.

Питання, які будуть розглянуті під час семінару:

·        Види корупції та корупційні ризики;

·        Корупція на місцевому рівні: зловживання з публічними фінансами, майном, земельні махінації;

·        Як підвищити підзвітність місцевих чиновників за допомогою програмного забезпечення «Відкритий бюджет»;

·        Журналістських розслідувань з використанням порталу «Є-дата»;

·        «Як зробити Ради прозорими?» Участь громадськості в адвокації антикорупційних норм в локальні нормативно-правові акти;

·        Публічні закупівлі в Україні. Як користуватися порталом Prozorro.org.ua та системою BI (практична вправа);

·        Бюджет участі які інструмент взаємодії громади та місцевої влади у розподілі бюджетних коштів;


Для участі у семінарі необхідно до 23 травня 2016р. надіслати лист-зголошення на електронну адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  або пройти реєстрацію за посиланням  https://docs.google.com/forms/d/1RXAfaKY-NjYoNMPnM4p-0AKRK3d4qAi-IZ1-SmEcn-U/viewform?edit_requested=true. Деталі за телефоном (066)536-71-93 (Наталія).

Участь безкоштовна. Пріоритет під час відбору до участі у семінарі матимуть апліканти з Сумської області.  Учасників з інших міст організатори забезпечують проживанням та харчуванням, за наявності квитків компенсуватимуться і транспортні витрати.

Захід відбудеться в рамках проекту «Створення і впровадження державної системи контролю за коштами «Відкритий бюджет». Виконавцем проекту є ГО «Центр політичних студій та аналітики». Проект фінансується Європейським Союзом. Регіональний партнер проекту у Сумській області – ГО  «Бюро аналіз політики».

Експертна думка

ЗМІ про нас

Документи

Веб-дизайн