Події

Тут ви можете ознайомитися з прес-релізами, офіційними заявами Бюро аналізу політики, анонсами запланованих заходів та матеріалами, які відображають інформацію про заходи і події, пов'язані з нашою організацією.

На сьогодні український медіа-простір вразливий до впливу двох факторів: інформаційної війни з боку Російської Федерації, а також маніпуляцій суспільною думкою, зумовлених внутрішньо-українськими чинниками: дискредитація політичних опонентів, партійні протистояння, тощо. Особливо вразливою до інформаційних маніпуляцій є вікова група віком від 16 до 25 років, тобто, молодь, яка не має звички диверсифікувати джерела отримання інформації, критично оцінювати достовірність наведених фактів.
У стратегії розвитку новоствореної Білопільської громади туристичний напрямок базуватиметься на викликах сучасності: розвитку туристичної інфраструктури, промоції та креативу.  Про це домовилися на публічній консультації із заінтересованими сторонами, яку 28 серпня 2019 року ініціювала ГО “Центр UA”.
Одним з першочергових завдань госпітальної ради є визначення багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування (БЛІЛ). 
Одним із ключових завдань підготовчого етапу медичної реформи стало формування госпітальних округів у межах областей України, створення госпітальних рад як органів управління округом, а також - розробка стратегічних планів розвитку госпітального округу. Якщо перші два завдання станом на середину 2019 року вже можна вважати реалізованими практично в усіх областях, то з розробкою стратегічних планів розвитку госпітальних округів впоралися лише деякі…
З 22 квітня 2019 року стартувала нова соціальна програма в сфері освіти - EducationUA, головною метою якої є матеріальна підтримка талановитих студентів.
Субота, 20 липня 2019 00:00

Аналіз передвиборчих програм

17 липня у місті Суми ГО «Центр UA» презентувала аналіз та онлайн-інструмент порівняння передвиборчих програм топ-12партій, які балотуються до Верховної Ради. В аналітичних матеріалах та інструменті відображені позиції партій у тих сферах політики, вплив на які безпосередньо належить до повноважень Парламенту та, уряду, який формується виключно парламентом, визначених Конституцією України та рядом нормативно-правових актів, зокрема законів України. Ознайомитись із програмами…
ГО "Бюро аналізу політики" пропонує до вашої уваги аудіоролик "Формування позитивного іміджу як технологія". У матеріалі ви можете дізнатися про те, як маніпулюють виборцями за допомогою формування позитивного іміджу кандидатів.
ГО "Бюро аналізу політики" пропонує до вашої уваги аудіоролик "Соціологія як технологія". У матеріалі ви можете дізнатися про те, як використовують соціологію для маніпулювання виборцями.
ГО "Бюро аналізу політики" пропонує до вашої уваги аудіоролик "Підміна понять". У матеріалі ви можете дізнатися про те, як використовують підміну понять для викривлення уяви виборців.
ГО "Бюро аналізу політики" пропонує до вашої уваги аудіоролик "Замовчування і підміна форматів". У матеріалі ви можете дізнатися про те, як використовують замовчування і підміну форматів для маніпулювання виборцями.
Сторінка 1 з 28

Експертна думка

ЗМІ про нас

Документи

Веб-дизайн