Аналітична записка: Пропозиції щодо критеріїв по наповнюваності бюджету та його розподілу. Оцінка антикорупційних ризиків та бюджетних регламентів

Бюджетне законодавство 2015 року передбачає розширення фінансування місцевих громад через надання субвенцій в освіті та медицині з державного бюджету. Влада намагається забезпечити фінансову підтримку міст шляхом децентралізації.

Шлях до децентралізації можливий лише за умов участі громадськості в формуванні головного кошторису міста – міського бюджету.

Експертами громадських організацій міста Суми було проведено порівняльний аналіз бюджетів та, на основі цього аналізу, було створено комплекс пропозицій про те, як саме має формуватися місцевий бюджет.

Експерти з різних галузей внесли свої пропозиції та критерії формування головного кошторису міста і виклали їх в ряді статей, які будуть запропоновані до уваги місцевій владі.

Пройдуть чергові вибори до місцевих рад та міських голів і, ми сподіваємося, що наші пропозиції, будуть взяті до уваги новообраною владою.

Експертна думка

ЗМІ про нас

Документи

Веб-дизайн