З новим роком, Ігоре Валерійовичу!

Віктор Бобиренко

Керівник експертної групи Бюро аналізу політики. Навчався в Національній академії державного управління. Магістр державного управління, політолог, політтехнолог. Вивчає ментальні риси та динамічний стан основних етносів сучасності. Спеціаліст з виборчих технологій.…

PLG_K2_UEF_SOCIAL_PROFILES

Сторінка у Фейсбук
31 грудня 2020

Американська Феміда від щирого серця привітала пана Коломойського з Новим роком.

Заступник помічника генерального прокурора Кевін Дрісколл з Міністерства юстиції разом з окружними прокурорами Флориди та Огайо та уповноваженим представником від ФБР заявили, що Мін’юст США подав скаргу, у якій стверджує, що комерційна нерухомість у Клівленді, штат Огайо, була придбана Коломойським через підставних осіб за рахунок коштів, привласнених з ПриватБанку в Україні в рамках схем з багатомільярдними доларовими позиками.

Це вже третій позов (попередні стосувалися нерухомості, придбаної за відмиті кошти у Луїсвіллі і Далласі), який фактично означає, що Коломойського швидко доганяють в Штатах стосовно відмивання грошей. А це, як відомо, в США дуже тяжкий злочин і по такому звинуваченню, якщо його доведуть в суді – сидіти не пересидіти.

Тобто що ми бачимо? Коломойський таки став не виїзним. Бо у всьому цивілізованому світі його видадуть. Навіть Ізраїль здасть. А нахіба він Китаю?

От тільки Росії він потрібен. Але не в Росії. А як дестабілізуючий фактор в Україні. Як ще одна п’ята колона.

А що потрібно Росії? Правильно – хаос в Україні. Що потрібно Коломойському? Правильно – хаос в Україні.

Цивілізована Україна навіть не стала б його видавати в США. Він би і тут сів. А навіть напів-цивілізована Україна здала б його у Штати як пусту тару. Там йому років 150 дали б.

Тому я роблю сміливе припущення. Дурника, який вважає себе президентом підставили, щоб він увійшов у клінч з Конституційним судом.

Вову заманити на дурне легко (на дурака нє нужен нож), сказавши йому: Вова – рейтинги виростуть, піпл заплаче від твоєї рішучості, як побачить, як ти рвеш Конституційний суд як тузік грєлку.

І Вова потрапляє в ситуацію, у якій він – сам злочинець, який узурпував владу. Тепер йому Ігор Валерійович скаже: ми з тобою тепер разом. Сяду я, сядеш і ти.

А там, до речі Вова давно на крючкє. Бо з відмивів ПриватБанку і йому 48 мільйонів баків перепало. Вони подєльнічкі.

Думаю, Зе! хочуть таки довести до точки неповернення. Щоб потім сказати: чувак, тобі нікуди тікати. Давай, як Лука у Білорусі – стояти до кінця. Аваков з нами. Прокурор на 200% свій. Суди Портнов тримає міцно. А піплу скажемо, що американський суд – це черговий доказ зовнішнього управління.

Такий сценарій точно є і його точно відігрують. І чи вистачить у Новому році у Зеленського мізків не піти по сценарію Москви і Коломойського? Хтозна.

Ми на новому витку історії. Але сьогодні хай буде у нас святковий настрій. І те, що хоча б наші союзники доганяють ворогів України – додає до святкового настрою.

З наступаючим!

Україна переможе!