Університет відхилив вигіднішу пропозицію

Автор 

Національний аерокосмічний університет «ХАІ» відомий своєю суворістю стосовно тендерних закупівель. Проте будь яка система рано чи пізно дає збій. Що трапилося? Давайте розбиратися.

Наприкінці вересня, 28 числа, ВНЗ провів аукціон на закупівлю масла для студентської  їдальні об’ємом 2 тис кг. Серед численних пропозицій, а саме сім (!), переможцем було обрано ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФУДСНАБ" з пропозицією трохи менше за 220 тис. грн. Головною особливістю торгів стало те, що це найдорожча з усіх семи пропозицій, але інші, дешевші, просто не підходять за якістю чи не здали вчасно необхідну тендерну документацію. Та чи так це?

Далі в хронологічному порядку. 17 жовтня, ФОП Веселков Андрій, який є одним з учасників торгів з ціною 196 тис. грн., згідно протоколу засідання тендерного комітету, повністю задовольнив усі вимоги до переможця.

Додаток2.Доказ1 copy

Проте вже за 10 днів він отримує відмову.

Додаток2.Доказ2

Цікаво що причиною відмови стала неповна документація, що повністю суперечить попередньому документу. І вже опісля цього є рішення комітету про перемогу «ФудСнаб»’у.

Додаток2.Підсумок copy

У результаті можлива втрата коштів становить майже 21 тисячу грн. Звісно, це не великі гроші у масштабі університету, але їх можна було використати на переобладнання якоїсь з лабораторій, або утеплення приміщень. 

Публікацію створено в рамках проекту «Експертне співтовариство Східної України проти корупції у бюджетній сфері», який впроваджується «Бюро аналізу політики» за фінансової підтримки National Endowment for Democracy. 

Події

ЗМІ про нас

Документи

Веб-дизайн