Укрзалізниця відмовила товариству із нижчою пропозицією, закупивши приладдя у російського підприємства

Автор 

Два лоти чашкових різців Укрзалізниця закупить за ціною на 66 тис. грн. дорожчою від можливої у підприємства «ВПТ-Україна» заснованого на повній власності російського закритого акціонерного товариства «ВПТ-НН».

На початку травня Регіональна філія «Південна залізниця» публічного акціонерного товариства «Українська залізниця» провела тендер щодо закупівлі приладдя до металообробних верстатів. У конкурсі взяли участь 4 товариства: дніпровське ТОВ «Форвард - Трейд», вінницьке «ВПТ-Україна», київське «Київтехцентр» та вінницьке «Оптима – Сервіс». Найнижчі цінові пропозиції запропонувало ТОВ «Форвард - Трейд». 

Додатпок 1

Проте ТОВ «Форвард - Трейд» було відмовлено через відсутність оригіналу висновку Департаменту Укрзалізниці.

Додатпок 2

Перемогу отримало підприємство «ВПТ-Україна», яке запропонувало ціну на 66 тис. грн. вищу. П «ВПТ-Україна» за даними ЄДР було засноване на повній власності російського закритого акціонерного товариства «ВПТ-НН». Зараз засновником значиться вінничанин Демешко Микола Васильович. Статутний фонд товариства залишився незмінним від самого заснування у 2004 році – 450 тис. грн. 

Додатпок 3

Таким чином, Укрзалізниця не тільки сприяє розтраті державного кошту, а й надає роботу бізнесу із російським корінням.

Публікацію створено в рамках проекту «Експертне співтовариство проти корупції у бюджетній сфері», який впроваджується «Бюро аналізу політики» за фінансової підтримки National Endowment for Democracy. 

Події

ЗМІ про нас

Документи

Веб-дизайн