Свідчення Михайлюка - важлива заява для США

Віктор Бобиренко

Керівник експертної групи Бюро аналізу політики. Навчався в Національній академії державного управління. Магістр державного управління, політолог, політтехнолог. Вивчає ментальні риси та динамічний стан основних етносів сучасності. Спеціаліст з виборчих технологій.…

PLG_K2_UEF_SOCIAL_PROFILES

Сторінка у Фейсбук
31 грудня 2020

Тут нєкто Зеленський запустив нову інформаційну утку. Він напав на лже-суддю Конституційного суду Тупицького. Він звільнив з РНБО бойового генерала Сергія Кривоноса.

Увесь Фейсбук гримить версіями про те, що Вова це робить у тому числі й для того, щоб говорили про Тупицького і Кривоноса.

Але промовчали про Татарова. Якого єхидно прикриває Єрмак і весь Офіс президента. Вові воно б ні до чого. Але йому шепчуть що так треба.

В усіх цих потрясіннях мимо пройшла ще одна історія.

У жовтні два брати акробати Костя Кулик і Андрій Деркач вкинули нову порцію «плівок» Деркача, які ними використовувались для роздмухування ворожнечі між Байденом і Трампом і маніпулюванням виборцями у США.

Штати вичислили, що Деркач є пов’язаним з Росією. Дипломатично. А простіше – рускім Штірліцом.

У «плівках» від жовтня фігурував такий собі Віталій Михайлюк, який типу здав Деркачу важливу інформацію про корупцію в системі ТЕЦ в Україні. А Деркач, як «незламний борець з корупцією» - «відкрив світові очі», що «сліди змови ведуть до Джо Байдена».

Ай-яй. Зараз Михайлюк дав протилежні свідчення:

«Я став мимовільним учасником злочинної змови з метою втручання у виборчий процес у США і заподіяння шкоди Джозефу Байдену. Публічно заявляю, що інформація, яку я передав Андрію Деркачу, є маніпулятивною і помилковою. Я визнаю, і каюсь, що свідомо зробив ряд дій з метою особистої помсти керівництву і власникам ТЕЦ. Прошу мене почути і поширити цю заяву, - я більше не бажаю бути пішаком у кулуарних іграх сильних світу цього. Мене просто використовували, я ж хочу жити спокійно».

Ну для нас це може бути: ну і що? Типу хтось, в здоровому глузді, до цього вірив у «плівки»? Але ніт, друзі.

Це дуже важлива заява для США. Це цінний свідок, який потім свідчитиме у справі Деркача з Куликом.

А Костя Кулик – це вихід на бородату бабушку – самого Ігоря Коломойського. Ай, яка цікава реприза виходить.

Тепер, щоб не посваритися зі Штатами Найвеличнішому доведеться видати рускіх шпійонів союзникам. А Костік вже здасть свого патрона Коломойського.

Сядут усє. Я їм на американську зону вишлю цукерки РОШЕН. Хоча, посадка можлива лише в Америці.

Бо у нашому найгуманнішому у світі суді посадять таки свідка. А Деркача ще й нагородять.

Вовками/тупицькими/портновими/лукаш доведено.