США і зовнішнє управління

Віктор Бобиренко

Керівник експертної групи Бюро аналізу політики. Навчався в Національній академії державного управління. Магістр державного управління, політолог, політтехнолог. Вивчає ментальні риси та динамічний стан основних етносів сучасності. Спеціаліст з виборчих технологій.…

PLG_K2_UEF_SOCIAL_PROFILES

Сторінка у Фейсбук
12 січня 2021

США ще минулого року наклали санкції на російського шпіона Андрія Деркача. А сьогодні оголосили новий санкційний список.

А там і Костя Кулик - чувачок, який сидів весь час зліва від Деркача, коли вони разом намагалися перевести стрілки по-дикому з чого завгодно, але через сина Байдена на самого Джо Байдена.

А Костік - чєлавєчєк Ігоря Коломойського. Той, шо по команді фас кинувся перед першим туром у 2019 році гнати на Порошенка. А перед цим літав до Коломойського в Ізраїль на тренінг.

Те, що прилетіло не тільки деркачовським хлопцям а і колмишатам - це чудесно, я думаю. Я просто у захопленні від цієї новини. Правда відпетляв (поки що) Зеленський.

Мало хто знає - але Кулика Портнов і Коломойський совали замом генпрокурора до Венедіктової. І це призначення було актуальним ще навесні.

Хтось хитрий відмовив Зеленського від цього апрамєтчівава шага. А то щас би дуже невдобно було.

А ще у цьому списку Сашко Дубінський - ще один мій кровнічок. Саша Дубінський - вірний артемон Коломойського.

І для мене особливо радісно, що санкції чекають не тільки людей Деркача, а і пуделів Коломойського. Це послідовна позиція Штатів.

Нагадаю, що у нас, натомість - не ганяють ні Деркача, ні Коломойського.

Деркач, як рускій шпіон - ходить по Верховній раді з парашутом і в погонах генерала ФСБ. Спокойненько. А СБУ мишей не ловить.

Коломойському тільки через Центроенерго припливло у 2020 році - 4 мільярди гривень. Це частина отходних йому за ПриватБанк. Бо жалко ж пацана. У нього в Штатах віджимають бізнес, а йому строїться.

І це ж іще не кінець, як я розумію. Ще у 21 році йому ніштячков накидати треба.

Збільшення тарифів зокрема і тому, що Ігорю Валерійовичу надажкактажить. Із задоволенням про це розказую знайомим, які голосували за Зе!

Вони до речі своє голосування із збільшенням тарифів ніяк не пов'язують. То треба вмочувати їх.

Так що хороший сьогодні день.

Тепер, коли кричать (а зараз почнеться) про зовнішнє управління - кажу: - дайош ще більше санкцій проти ворогів українського народу.

Там до речі попали у список і організації:

  •  ТОВ Ера-Медіа
  • Інформаційне агентство ОНЛІНЮС
  • Сайт НАБУЛЕКС

Ще якийся сайт Скептик

Ну, про деркачівські Еру і НАБУЛЕКС ми знали давно. А ось онліньюз і Скептик - вперше чую. Погуглив, а там нічого немає.

Народ, хто що знає?

Да, емоційно у мене вийшло. Але я давно хотів, щоб ганяли не тільки хазяїв. А і їх шавок.

Тепер дружити з Деркачем і Коломойським - дуже сильний зашквар. І це ж іще Байден не зайшов.

Ух, буде кіно.