Сім’я корупціонера отримала 20 мільйонів від держави

Автор 

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Харківський міський комплексний центр клубів за місцем проживання» уклало угоду з ТОВ «Машстройсервис» щодо проведення ремонтних робіт вартістю 21,5 млн. грн. 

Згідно тендерної документації, гроші пішли на капітальний ремонт приміщень з заміною комунікацій, встановленням нової котельної та придбанням спортивного інвентаря.

Додаток5. Розриття3

Організатори торгів відхилили дві більш дешевші пропозиції ТОВ «Атлантіс Схід Компані» та ТОВ «Макс Білдінг».

Нагадаємо, що Дзержинський районний суд міста Харкова визнав винним колишнього директора ТОВ «Машстройсервис» Валерія Воробйова у привласненні коштів харківського місцевого бюджету у розмірі 46 тис грн. під час реконструкції шкільних спортмайданчиків і засудив його до 2 років умовно та штрафу в 4250 грн.

Наразі, власниками ТОВ «Машстройсервис» є Галина та Ігор Воробйови. Керівником з 3 лютого 2016 також є Ігор Воробйов. Підписантом вказана Валентина Федосєєва. Очевидно, що незважаючи на звільнення директора, фірма лишилася в руках «сім’ї».

Власники

Публікацію створено в рамках проекту «Експертне співтовариство Східної України проти корупції у бюджетній сфері», який впроваджується «Бюро аналізу політики» за фінансової підтримки National Endowment for Democracy.

Тарас Бортнік

Експерт Бюро аналізу політики

Події

ЗМІ про нас

Документи

Веб-дизайн