Швидше, іще швидше…

Віктор Бобиренко

Керівник експертної групи Бюро аналізу політики. Навчався в Національній академії державного управління. Магістр державного управління, політолог, політтехнолог. Вивчає ментальні риси та динамічний стан основних етносів сучасності. Спеціаліст з виборчих технологій.…

PLG_K2_UEF_SOCIAL_PROFILES

Сторінка у Фейсбук
06 січня 2021
Швидше, іще швидше…

Нагадаю. Є такий Обласний адміністративний суд Києва (ОАСК). Суд відомий тим, що діє абсолютно всупереч здоровому глузду судочинства загалом.

За ним в режимі «не дожену так хоч зігріюсь» бігають і НАБУ і Офіс прокурора. Бігають тому, що існує багато фактів того, що вони узурпували ледь не всю суддівську вертикаль.

НАБУ у ЛИПНІ 2019-го (Вже був Зе! але не було Слуг, тільки обиралися) опублікувало аудіозаписи, де судді обговорюють позови до ОАСК щодо зупинення повноважень членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів, зміну складу ВККС, введення до її складу лояльних осіб, кваліфікаційного оцінювання тощо.

Коротше – увесь світ дізнався, що таке судова система в Україні.

ГПУ запросила у Вищої ради правосуддя тимчасове відсторонення голови суду Павла Вовка, але отримала відмову. У листопаді 2019 року ГПУ за рішенням Шевченківського суду зупинила розслідування справи Вовка. А тепер суть.

У листопаді 2018 року суддя цього знаменитого суду Каркаш’ян ухвалив заборону Антимонопольному комітету України (АМКУ) штрафувати паливний альянс Ігоря Коломойського, що складається з Укрнафти та понад 100 АЗС.

А нафіга було ображати добру людину при низьких рейтингах Порошенка у кінці 2018го? При тому, що мотивація була більш ніж мотивуючою.

А Верховний суд так переймався питаннями економічної безпеки України, що аж у грудні 2020 (!!!) року у нього руки дійшли до розгляду цього питання.

Через якихось два року?! А що, були ж важливіші питання? Тим більше, що Портнов дзвонив не поспішати. І аргументи завозились, щоб не спішили хлопці.

Але Верховний суд все ж ухвалу відмінив. Не спішіть їх хвалити, бо там теж мудаки. Просто це був би такий же нонсенс і правовий парадокс, як і у випадку з Конституційним судом.

Цей суд просто вирішив проти держави Україна не залупатися. Просто максимальну протяжку зробили.

За цей час я думаю Коломойський розібрав заправки на запчастини. І штрафувати можна буде печатки дохлих фірм.

Тепер наче пас в Антимонопольний комітет. Тепер вони мають почати доганяти Коломойського. Але, думаю, теж заплутають справу у трьох соснах.

А у США у 2020 році менш ніж за рік Коломойського заганяли так, що гай шумить. Заарештували купу майна. Це висновок.

Це все, що потрібно знати про українське правосуддя і його відмінність від справжнього правосуддя.

Ми ніколи не зможемо стати заможним і нормальним суспільством, поки не замінимо усіх у Генпрокуратурі і судах. І до нас не прийдуть інвестиції.

Бо нахіба комусь така конкуренція з Коломойським? Коли одних ганяють, а другим все з рук сходить.

Фото для ілюстрації правосуддя.