Рік соцдосліджень від міськради. А вас опитували?

Автор 

Цьогоріч сум’ян дослідять по повній?

Після укладення угод на дослідження цінностей та життєвих пріоритетів містян, обстеження пасажиропотоку у громадському транспорті, дослідження якості надання послуг населенню, виконком Сумської міськради втретє спробує знайти бажаючих дослідити мобільність та міграцію мешканців на території міста.

Посилання на тендер:

https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-08-17-000394-c

Вартість надання послуг – 450 тис.грн.

Кінцевий термін надання послуг – 01.12.2018.

Оголошення оприлюднено 17 серпня, аукціон відбудеться 04 вересня.

На відміну від двох попередніх процедур у липні  та в серпні, цього разу ймовірно з’явиться принаймі один бажаючий взяти участь. Як мінімум, запитання щодо кінцевого терміну надання послуги у від одного потенційного учасника вже надійшло (і мабуть в ньому є сенс, бо соціологія досить складна).

Однак, судячи з того, що третя спроба здійснюється все ж шляхом відкритих торгів, а не переговорної процедури (яку згідно закону можна застосовувати за умови двох попередніх невдалих спроб), навряд чи можна стверджувати, що у стінах мерії вже визначилися із тим, хто буде досліджувати куди, навіщо, як часто, і яким чином переміщуються мешканці нашого міста.

Якщо знов матимемо менше двох учасників – про мобільність містян цьогоріч ми мабуть не дізнаємося.

Щоправда, про результати попередніх досліджень, що до 30 червня (паралельно із розробкою стратегії міста) мали бути завершені фахівцями СумДУ шляхом соцопитування не менше ніж 5% населення міста, тобто мінімум 13,5 тис. осіб, поки теж нічого не чути.

Двома соцопитуваннями вже мали б охопити 27 тис. респондентів. Та чомусь жоден з моїх знайомих про це не чув. Може вам пощастило?

Про досить сумнівне обстеження пасажиропотоку (вартість послуги 200 тис.грн.) ми писати тут.

Посилання на згадані вище підряди СумДУ:

Сподіваємося, що принаймі з дослідженням мобільності пощастить потрапити в число опитаних щасливчиків. Бо якось "бєз мєня мєня женілі" виходить.

Максим Корнієнко

експерт Громадської комісії з питань бюджету

Події

ЗМІ про нас

Документи

Веб-дизайн