Прослушка: у вищих кабінетах усі пишуть усіх

Віктор Бобиренко

Керівник експертної групи Бюро аналізу політики. Навчався в Національній академії державного управління. Магістр державного управління, політолог, політтехнолог. Вивчає ментальні риси та динамічний стан основних етносів сучасності. Спеціаліст з виборчих технологій.…

PLG_K2_UEF_SOCIAL_PROFILES

Сторінка у Фейсбук
05 січня 2021

От прилетіло зараз від білоруських опозиціонерів, що вбивство Павла Шеремета готувало білоруське КГБ. Аудіозапис це чітко підтверджує.

Воно, конєшно, тепер якось невдобно буде Авакову. Який колись дуже недосвіченого президента привів на шоу під під назвою прес-конференція, де Найвеличніший фактично сказав поперед суду - хто винуватий.

Вовчик же тоді ще не знав, що наші суди наскільки некомпетентні і продажні, що посадять безневинного, чи відпустять винуватого. Чи реформу відмінять. За велику мотивацію, звичайно.

Але "вирок" від Зеленського Антоненку такий же нікчемний, яким був би і вирок судді Вовка, наприклад.

А взагалі то, ми маємо зробити з цієї історії висновок. Там, у вищих кабінетах усі пишуть усіх.

І ми можемо ще почути записи, де Аваков, наприклад, говорить  комусь:

"Давай цього Зе!ушльопка відведем на пресуху, він там як попугай почне куражитись і підставиться. Потім буде наш".

А ще привезуть аудіо переговорів Зе! в Омані з Патрушевим чи Козаком. І там буде вабще таке, що Вову треба буде здавати Баканову (смішний парадокс, правда?).

Ще скоро скандал із вагнерівцями вивалять.

Кожного разу здається, що точку неповернення для Зе вже пройдено. І після цього лише кінець кар'єи. А тікати нікуди. Але поки-що він ще ходить з розпущеним хвостом, як у павліна.

Але колись Фаїна Раневська дуже влучно сказала: "За будь-яким розкішним павлінячим хвостом ховається звичайна куряча жопа".