Про останні події в «Укрнафті»

Автор 

Зайду здаля. Коли ви бачите борди політичної партії «За майбутнє», чи кандидатів від цієї політичної сили, то знайте, що їх розміщення оплачено, в тому числі і з нашого особистого гаманця. Ви здивовані? Як це може бути?

Дуже просто. Партія «За майбутнє» належить олігарху Ігорю Коломойському. Одночасно він контролює компанію «Укрнафта», у якій більше 50% акцій належить державі. Менеджмент цієї компанії веде свою діяльність таким чином, щоб підприємства так званої «групи Приват» отримували (юридичною мово) «неправомірну вигоду».
Тобто головний акціонер підприємства – держава – насправді, не контролює підприємство. Як це працює, описано тут https://cutt.ly/Edn0lOK
Фактично, Наглядова рада формально контрольованої державою «Укрнафти» нещодавно призначила нового директора компанії. Ним виявився Олег Гез, який обіймав посаду виконавчого віце-президента компанії з питань збуту. Тобто безпосередньо відповідав за продаж вуглеводнів фірмам Коломойського за заниженими цінами.
Представники держави, якою зараз у режимі «монобільшості» керує команда Президента Зеленського, в Наглядовій раді «Укрнафти» одноголосно підтримали призначення Олега Геза.
Прикметно, що призначення керівника найбільшої нафтогазовидобувної компанії України відбулося без конкурсу. Відсутність конкурсу пояснили пандемією коронавірусу)) Детальніше тут https://cutt.ly/0dn0ECz
Ще один важливий нюанс. Керівник партії «За майбутнє» та член однойменної депутатської групи у Верховній Раді Ігор Палиця раніше був Головою Правління «Укрнафти».
Отже, новий політичний проект Ігоря Коломойського «За майбутнє», який постав на заміну «УКРОПу», дефіциту у фінансах найближчим часом відчувати не буде))
Зрештою, ми з вами також скидаємося зі свого гаманця на ці «красиві борди».
Олег Медуниця

Експерт "Бюро аналізу політики", екс-депутат Верховної Ради України

Сайт: politanalityk.com

Події

Документи

Веб-дизайн