Полтавську міськраду охоронятимуть за півмільйона гривень

Автор 

30 грудня 2014 року виконавчий комітет Полтавської міської ради закупив у ТОВ «Антарес-2000» послуги з охорони адміністративних приміщень міськради у 2015 році на суму 548,376 тис. грн.

ц

Участь у конкурсних торгах брали дві охоронні фірми: ТОВ «Укр-Сервіс-Безпека» та ТОВ «Антарес-2000». «Укр-Сервіс-Безпека», пропонуючи свої послуги, оцінило їх у 554,858 тис. грн.

Документація конкурсних торгів містить розрахунок ціни послуги, що пропонує учасник торгів конкурсному комітету.

цц

Як бачимо, два учасники на підставі вищезазначеного розрахунку самостійно визначили вартість своїх послуг. У результаті «Антарес-2000» надав пропозицію, що на 7 тис. грн. менше від конкурента.

Хотілося б звернути увагу на те, що у 2011 році Полтавське обласне відділення Антимонопольного комітету оштрафувало фірми «Антарес-2000» и «Полтава-Бізнес-Безпека» в цілому на 20 тис. грн. за антиконкурентні узгоджені дії при закупівлі послуг з охорони Полтавського міського будинку культури. При цьому винуватці факт порушення визнали і не оскаржували.

До речі, одним із засновників охоронної фірми «Антарес-2000» є Криворучко Віктор Володимирович, який у жовтні 2014 року балотувався до Верховної ради України.

ццц

Максим Паляниця

Експерт Бюро аналізу політики

Події

ЗМІ про нас

Документи

Веб-дизайн