Оточення депутата Черкаської міськради розпиляло між собою більше 4 млн. гривень бюджетних коштів

Автор 

Комунальне підприємство «Соснівська служба утримання будинків» Черкаської міської ради провело конкурсні торги на виконання послуг з прибирання в двох лотах. Про це повідомляє «Вісник державних закупівель».

Переможцем конкурсу стало Товариство з обмеженою відповідальнстю «Промбуд Індустрія», з яким було укладено договори від 6 червня 2016 року сумарною вартістю 4 млн. 327 тис. грн. За умовами договорів фірма-переможець має протягом червня-грудня 2016 року виконувати прибирання прибудинкових територій житлових будинків, які знаходятся на обслуговуванні замовника - 915 тис. м. кв., а також прибирати підвальні приміщення житлових будинків, які знаходятся на обслуговуванні замовника - 106 тис. м. кв.

ТОВ «Промбуд Індустрія» було засноване 15 лютого 2016 року за місяць до оголошення першого конкурсу Соснівською СУБ. З 1 квітня директором фірми став 23-річний Щербина Євгеній Сергійович - помічник депутата міської ради Тренкіна Юрія Васильовича. ТОВ «Промбуд Індустрія» також має спільну адресу з приймальнею вищевказаного депутата міськради. Єдиним конкурентом переможця був ТОВ «Хлібний Дім-України».

д1

Це підприємство вже неодноразово успішно брало участь в державних закупівель. Проте завжди предметом торгів були виключно продукти харчування, зокрема м’ясні вироби. Це і не дивно, так як ТОВ «Хлібний Дім-України» відомий в регіоні реалізатор м’ясної продукції. Підприємство також пов’язане з депутатом міської ради від партії Батьківщина Юрієм Тренкіним. Примітним є той факт, що у ТОВ «Хлібний Дім-України» немає відповідного КВЕДу для надання послуг з прибирання.

д2

Варто зазначити, що ТОВ «Промбуд Індустія» за період березня-квітня 2016 року виграло тенедерів на сумму понад 7 млн. грн. Всі «переможні» торги були організовані КП «Соснівська служба утримання будинків» Черкаської міської ради. 

Публікацію створено в рамках проекту «Експертне співтовариство проти корупції у бюджетній сфері», який впроваджується «Бюро аналізу політики» за фінансової підтримки National Endowment for Democracy. 

Події

ЗМІ про нас

Документи

Веб-дизайн