Ми на порозі великого шухера! Україна входить у новий рік з діркою в бюджеті і політичними гойдалками (відеоблог)

Віктор Бобиренко

Керівник експертної групи Бюро аналізу політики. Навчався в Національній академії державного управління. Магістр державного управління, політолог, політтехнолог. Вивчає ментальні риси та динамічний стан основних етносів сучасності. Спеціаліст з виборчих технологій.…

PLG_K2_UEF_SOCIAL_PROFILES

Сторінка у Фейсбук
15 грудня 2020

Скоро Новий рік, а Україну штормить. І ми на порозі великого шухера - з діркою в бюджеті, неадекватними людьми, які гойдають човна. У якому ми пливемо разом.

За поширення буду винен. І може, обманутих стане менше.

Новий рік стрімко наближається. Так само стрімко влада сіє хаос в Україні. А корупція вже вертається до рівня часів пізнього Януковича. Починається тотальна війна всіх проти всіх.

У Сполучених штатах через місяць зміниться адміністрація. Це змінить геополітичну ситуацію. Демократи Байдена матимуть команду тиску на Росію. Держескретарем США стане Ентоні Блінкен – палкий прихильник України у протистоянні з Росією.

Тому очікувано, що прокремлівське ОПЗЖ – буде розхитувати човна. З одного боку ми маємо ситуацію, коли на Сході та Півдні країни ОПЗЖ та Слуги блокуються між собою.

А а з іншого бачимо щоденну шалену критику Зеленського на телеканалах Медведчука, причому критикується все – від нездатності принести країні мир, до роздмухування пару в корупційних скандалах

А усі разом – і ОПЗЖ і партії опозиції: Голос, Батьківщина та ЄС вкупі з мерами міст – критикують Зеленського за локдаун з 8-го по 24-те січня. Вже більшість громадян України попри шалені маніпуляції пропрезидентських ЗМІ – не вважають рішення Уряду адекватними.

Фронда мерів та регіональних лідерів часто підсилена і їх майбутніми парламентськими та президентськими амбіціями.

Але найбільше загострення викликає непомітна простим людям мишина возня у владних кабінетах.

Воюють між собою не тільки приміщення в так званому урядовому кварталі столиці. Воюють окремі поверхи в Кабінеті міністрів та Офісі президента. За призначення, за бюджети, за вплив.

Країна досі не приняла бюджет на наступний рік, проваливши усі дедлайни. І у Зеленського немає більшості депутатів на його прийняття.

Офіційно зараз у Слуг народу досі монобільшість у 248 багнетів. Але насправді вже зараз у Ахметова і Коломойського десь по 40 власних слуг. (

І відмах любого з них своїм не голосувати – провалює основний річний бюджет країни. А це помножить нестабільність у і так нестабільній країні. А між тим – змінюється конфігурація всередині країни. Групи впливу обмінюються ударами. Але є і гарні новини.

Печерський районний суд  за скаргами Центру протидії корупції  днями зобов’язав генеральну прокурорку України Ірину Венедіктову  відкрити кримінальні провадження щодо ймовірного вчинення державної зради народними депутатами Олександром Дубінським і Андрієм Деркачем.

Деркач після перемоги Байдена притих, і як я і попереджав – більше не сипле крмпроматами. Навпаки – тепер його оминають колишні колеги – бо бояться стати пов’язаними з ним особами.

За останніми призначеннями головою Одеської обладміністрації  Сергія Гриневецького, Харківської обладміністрації Айни Тимчук, Дніпропетровської облдержадміністрації Валентина Резниченка стоїть колишній голова Адмігістрації президента часів Порошенка Борис Ложкін

Чимало експертів вважає, що Борис Ложкін – нова фігура у колах впливу в Україні і такий собі младоолігарх. Хтось типу Курченка часів пізнього Януковича. І віджавши базову область у Коломойського – він фактично закріпився у трьох найбільших областях України. Не слабо – так.

Тим більше, що саме його пов’язують з проектами Великого будівництва імені Зеленського.

Але саме гірше те, що Ігорь Валерійович Колоиойський, якого почали тіснити не любить ходити в абіжених. І ось атвєт чемберлена.

Минулого тижня депутати Волинської обласної ради, яка контролюється фракцією «За майбутнє» Коломойського/Палиці  висловили недовіру ставленику Зеленського, голові облдержадміністрації Юрію Погуляйку.

Зараз стає ясно, що в Сполучених штатах серйозно взялися за Коломойського. Там, на відміну від нас – торжествує закон, а відмивання грошей – федеральний злочин. Тому Володимиру Олександровичу давно вже шепчуть – кинь свого друга і вчителя – спасайся сам. Спасай нас. Йому все одно кєрдик. І це не просто моє припущення. Минулого четверга Коломойський наніс удар по Україні.

Північний апеляційний господарський суд задовольнив прохання афільованої із Ігорем Коломойським ТОВ «Солід Дніпро» ) і відновив розгляд провадження у якому Ігор Коломойський та його офшорна компанія Triantal Investments Ltd вимагають скасування націоналізації  «Приватбанку» та повернення їхніх часток в акціонерному капіталі банку (41,6% та 16,5%, відповідно).

Улюблена приказка Ігоря Валерійовича: «Бабло пабєждаєт зло» Він авторстов навіть собі приписує.

Тут варто лише визначитися, що добро і зло – поняття відносні.

В даному випадку очевидно: злом для Коломойського є український народ.

Нагадаю. Ігор Валерійович, здійснив аферу століття і пограбував український народ на 158 мільярдів гривень. В доларах – це по 138 баксів на кожного українця, включаючи немовлят.

Віктор: корабель Україна зараз сильно штормить. У самій владі відбуваються перетрубації. Зеленському зараз потрібно відпетляти  якось, знайти голоси і прийняти бюджет.

І це для того, щоб лише щось нам розказати під ялинку і бій курантів.

Вони сподіваються, що воно десь саме розсосеться. А воно ніт. Головний внутрішній ворог – коломойський. І або його вдарить Зеленський, або Коломойський вдарить усіх нас.

Тільки чи духу у слуг вистачить? Це ж не на роялі грати, правда?