Мер міста Суми в ручному режимі роздає комунальне майно (ВІДЕО)

Автор 

Понад 2000 кв.м. нежитлових приміщень  комунальної власності на території військового містечка батьківщинівці роздерибанили у кабінеті за декілька секунд. Конкурс, кажете, прозорість, публічність?

Майже рік тому сумська громада дізналась про майнові оборудки у військовому містечку за адресою Герасима Кондратьєва, 165/57 та 165/59 (загальна площа 2362,8 кв. м.) Тоді у справі фігурував депутат Сумської міської ради Вадим Лисий (фракція «Батьківщина» та помічник нардепа - регіонала І. Молотка). Приміщення у військовому містечку приватизувала фірма «ИНЕКО», засновником якої є рідний брат Вадима Лисого – Віталій Ткаченко. Приміщення самі по собі не мали великої цінності, утім власник автоматично отримував право користування понад двома  гектарами землі, що належала громаді міста.

Тоді міський голова Олександр Лисенко зробив вигляд, що він уперше чує про цю аферу.

Більше того, Олександр Лисенко на апаратних нарадах, колегіях, засіданнях виконкому та сесіях міськради постійно наголошує на тому, що все повинно відбуватись відкрито і прозоро, треба навести лад з комунальним майном, передавати майно та землю у власність чи оренду виключно через прозорі механізми.

Та, як виявилося, заяви Лисенка – чистої води популізм. Олександр Миколайович вирішує все в кабінетах – «льохкім взмахом руки» передає майно громади потрібним людям.

Ось відео з кабінету першого заступника міського голови Володимира Войтенка. Якось невдобно вийшло, Олександре Миколайовичу…

Розшифровка відео:

Лисенко збирається виходити з кабінету. Войтенко його зупиняє і починає розмову стосовно приміщень у військовому містечку.

Войтенко:

– Подождите, Александр Николаевич, мы можем заключать с компанией Вадима Лысого договор аренды помещений в военном городке. (Пауза. Лисенко думає.)

Войтенко:

– Он там… (перебиває Вадим Лисий)

Лисий:

Два миллиона двести – в бюджет. Сейчас – три тысячи аренды платить.(пребиває Лисенко)

Лисенко:

– Ну, если завтра 2,200 миллиона в бюджет, ну – конечно (знизує плечима, сміється, збирається йти).

Войтенко:

– А в чей бюджет? (присутні сміються)

Войтенко:

– Александр Николаевич, и плюс еще Вадим обиделся на то, что мы этих хлопцев с Харькова на аппаратке погоняли за этого… (перебиває Лисий)

Лисий:

– Просто, я вот только шо разговаривал. То шо было, то шо сейчас, 400 тысяч вложено в крепость, там одни развалины. Он мне звонит. Пресса пестрит (нерозбірливо).

Лисенко:

– Кто-то подпалил и все. А что?

Войтенко:

– Не, я за то шо, говорю, хай приедут харьковчане сюда. Напишут…. (робить запрошуючий жест рукою)

Лисий:

– Да мы поговорим. Я все понял.

Войтенко:

– Ты понял. Все? (звертається до Лисого)

Лисий:

– Да.

Войтенко:

– По военному городку – вперед!

 

П.С.: Від приватизації даних приміщень міський бюджет отримав близько 1 млн. грн. На відео чиновники домовляються про 2, 2 млн.грн. У чий бюджет, попала різниця у 1 млн. 200 тис. грн.?

Инеко приватизация

 

Лисий ИНЕКО

 

Події

ЗМІ про нас

Документи

Веб-дизайн