М’ясо за космічними цінами у Харківській області

Автор 

Валківська районна державна адміністрація переплатила 20 грн. за кожен кілограм м’яса. Сумарно «фахівцям» тендерних закупівель вдалося заробити на оборудках понад 40 тис. грн.

Відділ освіти Валківської районної державної адміністрації у Харківськый області провів тендерну закупівлю м’яса великої рогатої худоби, свиней, овець, кіз, коней та інших тварин родини конячих, свіже чи охолоджене (м’ясо).

Обсяги закупки  становили 2076 кг м’яса. Відповідно й ціна мала би бути оптовою. До того, здавалося б, і цінові пропозиції надходять від постачальників, які зацікавлені у регулярному й тривалому постачанні (протягом 124 календарних днів) м’яса замовнику.

Натомість, ми бачимо що відділ освіти Валківської районної державної адміністрації закупив м’ясо за ціною 64,80 грн. за кілограм.

Додаток 1 copy

Ринкові ціни красномовно говорять про можливість значно зекономити на закупівлі даного виду продукції. Наводимо дані сайту, що проводить моніторинг вартості м’яса крупної рогатої худоби MilkUA.info

444 Додаток 2

Очевидно, що з бюджету за кожен кілограм м’яса переплачено більш, ніж 20,00 грн. Виникає запитання, хто має понести відповідальність за те, що Харківська область втратила на харчуванні дітей, за найскромнішими підрахунками, 41,52 тис. грн.

Андрій Букін

Харківська ініціативна група "Досить красти", Експерт Бюро аналізу політики

Події

ЗМІ про нас

Документи

Веб-дизайн