Коломойського чекає американська в’язниця!

Віктор Бобиренко

Керівник експертної групи Бюро аналізу політики. Навчався в Національній академії державного управління. Магістр державного управління, політолог, політтехнолог. Вивчає ментальні риси та динамічний стан основних етносів сучасності. Спеціаліст з виборчих технологій.…

PLG_K2_UEF_SOCIAL_PROFILES

Сторінка у Фейсбук
11 червня 2021

Коломойського чекає американська в’язниця! Його майно у Штатах під загрозою конфіскації . Всі  активи групи «Приват» – теж під загрозою.

Держава Україна позивається до колишніх власників ПриватБанку з вимогою повернути кошти та майно вкладників, отримане шахрайськими методами.

У Коломойського на кону – все. У чесній грі, проти західного правосуддя у нього шансів немає. Єдиний вихід - дискредитувати опонента і посіяти в очах суддів сумніви у правдивості і неупередженості позову.

І Коломойський розпочинає кампанію брудного лобізму проти Держави Україна. Для дискредитації її, як опонента в очах міжнародних судових інстанцій. Масштабну, потужну, креативну. Але нічого не вийде. Бо ми розкажемо і покажемо все, як є насправді!

Бюро аналізу політики розпочинає нову серію матеріалів де ми покажемо результати великого дослідження нових махінацій пана Коломойського проти України і правосуддя.

Вже скоро.