Харківський «Шляхрембуд» переплатив 300 тис. грн. за напівпричеп фірмі, яка ухиляється від сплати податків

Автор 

Комунальне підрядне спеціалізоване підприємство по ремонту і будівництву автошляхів м.Харкова «Шляхрембуд» провело конкурсні торги на закупівлю низько рамного напівпричепу. Про це повідомляє «Вісник державних закупівель».

Бажаючих взяти участь у тендері зареєструвалося чотири фірми. Найдешевша пропозиція Товариства з обмеженою відповідальністю «Автомайстер і К» була відхилена як така, що не відповідає умовам документації конкурсних торгів. Так пояснив своє рішення тендерний комітет.

рДодаток 1

Переможцем конкурсу стало Товариство з обмеженою відповідальністю «Верхньодніпровський авторемонтний завод» з яким було укладено договір від 17 травня 2016 року вартістю 1 млн. 210 тис. грн.. За умовами договору фірма-переможець має поставити замовнику торгів один низькорамний напівпричеп ВАРЗ-НПВ 3811.

рДодаток 2

Варто зазначити, що ТОВ «Верхньодніпровський авторемонтний завод» був помічений в ухилянні від сплати податків, а саме соціального внеску. В 2010 році Дніпропетровський окружний адміністративний суд постановив стягнення з фірми-переможця на користь управління Пенсійного фонду України у Верхньодніпровському районі Дніпропетровської області.

рДодаток 3

На надісланий запит про публічну інформацію відповідь так і не надійшла. Бажання керівництва установи-замовника торгів якомога більше інформації приховати від громадськості підтверджує думку, що даний тендер був проведений недобросовісно, а бюджет Харкова переплатив 300 тис. грн.

Публікацію створено в рамках проекту «Експертне співтовариство проти корупції у бюджетній сфері», який впроваджується «Бюро аналізу політики» за фінансової підтримки National Endowment for Democracy. 

 

Події

ЗМІ про нас

Документи

Веб-дизайн