Ігор Бабенко. «Башмачних дєл мастєр».

Автор 

Раніше я вже описував, як депутат Сумської міської ради від Партії регіонів Ігор Бабенко отримав приміщення на припартійну організацію «Молодіжний парламент». Згодом, з благословіння депутатської комісії з коммайна, він переоформив приміщення на ФОП Бабенко Т.М., яка є його матір`ю (тут).

Babenko

26 червня на засіданні депутатської комісії з питань майна комунальної власності молодий регіонал зробив ще один крок для отримання цього приміщення у власність своєї родини. Так, на засіданні комісія дала дозвіл ФОП Бабенко Т.М. на проведення поліпшення в приміщенні по вул. Соборна,32 для розміщення майстерні з ремонту взуття.

Ось результати голосування - 8 голосів «ЗА»:
Малюк О. (Єдність)
Боженко О. (Єдність)
Діхтяр В. (Єдність)
Галенін Р. (Батьківщина)
Коваленко В. (Батьківщина)
Тимчук О. (Рідне місто)
Лисий В. (Батьківщина)
Мотречко В. (позафракційна)
ПРОТИ:
Хоруженко О. (Рідне місто)

У мене насамперед виникло питання: Чому в приміщенні планують зробити саме взуттєву майстерню? Проте, перечитавши методику розрахунку орендної плати, виявилося, що орендна ставка для розміщення майстерні становить лише 20% від незалежної оцінки майна, в той час як для офісів – у два рази більше. Мабуть, сім`я Бабенків вирішила одразу ж скоротити свої витрати і недоплачувати бюджету як мінімум половину того, що винна.

Наступний крок «сім’ї» після отриманого дозволу на поліпшення – це приватизація даного приміщення. І хоч рішення про приватизацію приймає рада, проте не думаю, що там будуть якісь проблеми.

Тому поки юні регіонали готувалися до ІІ Зльоту «Молодих регіонів» Сумщини, Ігор Бабенко потихеньку виводив приміщення у власність своєї родини.

Микола Чернотицький

Експерт з питань комунальної власності та земельних ресурсів, медіа-експерт, експерт "Бюро аналізу політики", голова Сумської обласної громадської організації «Freedom media»

Події

ЗМІ про нас

Документи

Веб-дизайн