Фірма «тігіпківця» Тузенко вже більше року неконкурнетно заробляє на ремонті доріг в Полтаві

Автор 

За інформацією сайту публічних закупівель «Prozorro» між управлінням житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради та товариством з обмеженою відповідальністю «Будівельна компанія «Полтава-Білд» 24 лютого 2017 року укладено договір на капітальний ремонт покрівлі житлового будинку по вул. Рєпіна, 8 в м. Полтава на загальну суму 897,4 тис. грн.

За 5 місяців – з серпня по грудень 2016 року – з зазначеним підприємством укладено ще 35 договорів на загальну суму 31,1 млн. грн. Примітно, що всі без виключення договори були укладені в результаті допорогових закупівель, жодна з яких не перевищувала 1,49 млн грн.

мал.1 copy copy

Переважна кількість договорів (на загальну суму 26,4 млн грн.) управління уклало з "Полтава-Білд" на капітальний та поточний  ремонт доріг та тротуарів у місті.

Крім того, фірма, згідно з умовами інших договорів, до кінця 2016 року мала зробити капітальний ремонт трьох покрівель за більш ніж 3 млн грн., реконструювати два спортивних майданчика за 1,17 млн грн., реконструювати сквер за 596 тисяч грн. та капітально відремонтувати підпірну стінку зі сходами у будинку за 190 тисяч.

За інформацією сайту «Наші гроші» (https://goo.gl/kf9g5l) у 2015 році "Полтава-Білд" виграла два тендери на загальну суму 2,97 млн. грн. Вони теж були організовані управлінням ЖКГ виконавчого комітету Полтавської міськради.

Власником та керівником ТОВ БК "Полтава-Білд", яка заснована у 2015 році зі статутним фондом 7400 гривень, є Володимир Тузенко. У 2014 році він як директор ТОВ "Феропол" та член партії Сергія Тігіпка "Сильна Україна" балотувався до Верховної Ради, але не пройшов.

Володимир Тузенко разом із Іриною Тузенко та дітьми Євгеном та Ольгою також є засновником ТОВ "Орбіта НТ". Вони ж до 2016 року були засновниками ТОВ "Феропол", яке з червня цього року знаходиться в стані припинення діяльності. У 2011-2012 роках підприємство "Феропол" виграло тендерів на загальну суму 5,25 млн грн.

Публікацію створено в рамках проекту «Експертне співтовариство Східної України проти корупції у бюджетній сфері», який впроваджується «Бюро аналізу політики» за фінансової підтримки National Endowment for Democracy.

Олег Колєсніков

Експерт Бюро аналізу політики у Полтавській області

Події

ЗМІ про нас

Документи

Веб-дизайн