Філія Партії Регіонів в Укрпошті

Автор 

На одному із сумських форумів знайшов посилання на сайт Укрпошти, де у розділі «новини Сумської філії» був розміщений матеріал: «Поштовики розбудовують первинну організацію Партії регіонів».

Написав цю статтю якийсь Герман Клюєв. Цей Герман – молодець! Напевно, проповідує життєвий принцип «нахабність – друге щастя». Але ж, на сайті держпідприємства розміщувати партійні новини?!

Зараз посилання на цей матеріал не працює – статтю зняли. Мабуть засоромилися, коли інформація потрапила в Інтернет. Але я зробив скриншот цього твору і зараз його публікую:Стало цікаво – кому прийшла ідея розмістити цю новину і хто такий Герман Клюєв? Як вдалося дізнатися в Сумський філії Укрпошти, статтю розмістив сам автор. А він, як виявилося, родом із Макіївки і зараз працює на посаді начальника відділу кадрів Сумської філії Укрпошти. За сумісництвом він же – заст. голови осередку партії регіонів.

Зручно. І особові справи поштовиків також при ньому. Мабуть, пан Клюєв вирішив публічно продемонструвати директору Укрпошти Криштопу свою лояльність і обожнювання. А Криштоп, після перетворення з тігіпківців, тепер є канонічним регіоналом. І для Криштопа зараз головне – план по кількості членів партії виконати і відзвітувати… Нехай навіть через сайт держпідприємства Укрпошта.

Микола Чернотицький

Експерт з питань комунальної власності та земельних ресурсів, медіа-експерт, експерт "Бюро аналізу політики", голова Сумської обласної громадської організації «Freedom media»

Події

ЗМІ про нас

Документи

Веб-дизайн