Джон Маккейн і революція

Автор 

25 серпня 2018 року вмер послідовний антикомуніст і друг українського народу сенатор Джон Маккейн. На Росії святкують свято. Послідовність у житті Маккейна визначала усе. Дід і батько військові – він сам стає військовим. Попавши в полон – відмовляється визволятися сам (як син командувача) а лише разом з іншими – і сидить 5,5 років. З 80-х, залишивши військову службу послідовно бореться з комуністичними режимами у світі та тероризмом у всіх його проявах.

Його називали головним яструбом та ненавиділи усі неадекватні режими. У таких режимів головне закричати «держи вора» коли у самих руки у чужих кишенях.

Усі імперії жили за принципом розподіляй і володарюй. Ось, сусідній нам Мордор завжди маніпулює. У 17-столітті підписав з нами Переяславські статті, потім замінив на Коломацькі, потім підписав вже без України Андрусівський мир, а потім (всього 50 років пройшло) закінчив Велику Козаччину Батурином і Лебедином. І у 18-му столітті кріпацтвом. У 19-му – забороною усього українського Валуєвським циркуляром. І у 20-му кількома Голодоморами, нищенням у війні кращих синів народу, тотальним нищенням української інтелігенції, українського націоналістичного підпілля в Україні та ГУЛАГах.

І, головне,  розписував нам, що насправді Полтавська битва – то було добре для нас, Сєвастополь був горадам рускай слави і матроса Самійла Кішку тодішні маніпулятори називали кошкай. А бандєравци єлі дєтєй і стрєлялі нашим салдатам в спіну. А заградотряди – це класні хлопці. А СМЕРШевці – повальні герої. І ми усі з Рускава міра, адін народ.

Мордор сьогодні, вустами свого адепта в Україні Мураєва знущається і маніпулює далі. Він написав пост на смерть Маккейна. І це знущання над Українським. Виявилося, що насправді уся війна – це спроба Маккейна руками дурних патріотів нашкодити і Україні, і вєлікай і магучєй.

 І десятки тисяч життів – це пішак у грі Вашингтона і Москви. А у 1708 році залиті люттю кати Меншикова різали дітей у Батурині – предки Маккейна думали: як же ж використати дурних хохлів, щоб насолити Петру І? У якому Вашингтоні?

 Мураєв на смерть Маккейна заявив зокрема: «Точно так же, как нет разницы между ИГИЛ или западноукраинскими националистами.».  А тепер розберемося з цитатою. Чому немає різниці? Націоналісти і терористи одне і те ж? А чому тоді лише західноукраїнські не мають різниці? А як же східноукраїнські? У чому різниця з ІГІЛом у харківських чи донецьких націоналістів? Мовчить Мураєв. Бо вигідно розділити українців на західних та східних.

Просто він через зомбоящик робить лоботомію частині електорату. Щоб не бути маніпулятором зроблю припущення. На мою, виключно суб’єктивну думку ті, хто буде голосувати за партію Мураєва - або адепти русскава міра, яким усе українське тоншить, або повні ідіоти. І 1% тих, хто отримає від проходження мураєвих зиск.

А Маккейн залишиться прикладом незламності і високого духу. Героям слава!

Віктор Бобиренко

експерт з гуманітарної та молодіжної політики, тренер, публіцист, екс-начальник управління у справах молоді та спорту Сумської ОДА

Події

ЗМІ про нас

Документи

Веб-дизайн