«Дорогу» помічнику нардепа!

Автор 

В липні 2016 року управління капітального будівництва та дорожнього господарства Сумської міської ради провело два тендери на капітальний ремонт доріг по вул. Сонячна та Ганнівська. В ході проведених процедур управління уклало з ТОВ «Роад-констракшн» два договори загальною сумою більше ніж на 2,7 млн.грн.

ТОВ «Роад-констракшн» була заснована у 2013 році громадянином Бабаєвським Ігорем Сергієвичем. Відповідно до офіційного веб-порталу Верховної Ради України вищезазначений громадянин є помічником на громадських засадах народного депутата України Сугоняко Олександра Леонідовича.

мал.1 copy

Фірма «Роад-констракшн» зареєстрована у м. Київ, проте відповідно до сайту підприємства фактична адреса офісу – м. Суми, проспект Курський, 32.

мал.2 copy copy

Цікавим є те, що за цією ж адресою зареєстровано і знаходиться інше підприємство - ТОВ «Сумимостобуд», яке постійно виграє тендери у служби автомобільних доріг Сумської області на будівництво та ремонт доріг і мостів. Як вже раніше ми писали, за інформацією Вісника державних закупівель та офіційного порталу публічних фінансів України «Є-data», за останні сім років компанія «Сумимостобуд» уклала угод з Сумською службою автомобільних доріг на більше ніж 100 млн грн, з яких 15 млн грн - за останні 1,5 роки.

В жовтні 2016 року зазначені організації конкурували між собою за тендер Служби автомобільних доріг Сумськї області на поточний ремонт мостового переходу на ділянці км 16+973 автомобільної дороги Н-12 Суми-Полтава на суму майже 2,3 млн грн. Переможцем стало ТОВ «Сумимостобуд».

Публікацію створено в рамках проекту «Експертне співтовариство Східної України проти корупції у бюджетній сфері», який впроваджується «Бюро аналізу політики» за фінансової підтримки National Endowment for Democracy.

 

Події

ЗМІ про нас

Документи

Веб-дизайн