[до]душити Гадину!

Геннадій Іванущенко

Історик, архівіст. Співзасновник Центру досліджень визвольного руху, член Вченої ради ЦДВР. Головний редактор інтернет-проекту "Сумський історичний портал".  Керівник архіву ОУН в Українській Інформаційній Службі-Лондон. Редактор сайту www.ounuis.info З липня 2005…

PLG_K2_UEF_SOCIAL_PROFILES

Сторінка у Фейсбук Сторінка в Інстаграмі
29 жовтня 2014

Вольтер тут ні при чому, а об'єкт його ненависті - тим паче. Просто, як я й думав,  після виборів до ВР і "прольоту" комуністів, про намір заборонити діяльність КПУ згадуватимуть все менше.

І не помилився... Наступного ж дня Президент почав говорити щось на кшталт: "найкращу люстрацію їм зробили виборці". Тобто, дано сигнал, - "можна не рубати голову Гідри". Може тому, що "нетолерантно", "не сприймуть на Заході", - одному Богові відомо, які ще аргументи вигадуються, щоб врятувати цю політсилу. У ХХ столітті вона знищила мільйони українців, а всі роки Незалежності є партією зрадників. І майже щоденні похорони наших Героїв сьогодні - це прямі наслідки діяльності комуністів.

Ну не вірю я, що з залишеної голови Гідри не виростуть дві нових! Міфологія - річ уперта. Так уже ж бувало не раз... І знову може бути.

Заборонивши КПУ, як агентуру московського імперіалізму, ми, звичайно, не вирішимо проблеми. Але ми зробимо крок у напрямку Нюрнберга-2.

Бо непокаране зло повертається.

Ось такий депутатський наказ...